Modernizacja trybun na stadionie miejskim w Dąbrowie Białostockiej
GMINA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00227558
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00227558/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-11 11:56
- Lokalizacja
- Dąbrowa Białostocka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0adbf3a8-1216-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5451683713
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227558 z dnia 2021-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja trybun na stadionie miejskim w Dąbrowie Białostockiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659042
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Solidarności 1
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Białostocka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 7121 100
1.5.8.) Numer faksu: 85 7121 017
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dabrowab@beep.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dabrowa-bial.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowa_bial1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja trybun na stadionie miejskim w Dąbrowie Białostockiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0adbf3a8-1216-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227558
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004205/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja trybun na stadionie miejskim w Dąbrowie Białostockiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177037/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BRG. 271.56.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 119960,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja trybun na stadionie miejskim w Dąbrowie Białostockiej na części działek nr geod. 85/20 i 85/24 przy ul. Gen. N. Sulika w Dąbrowie Białostockiej, obręb 0001, jednostka ewidencyjna 201101_4 Dąbrowa Białostocka, powiat sokólski, woj. podlaskie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
• wykonanie nawierzchni z kostki betonowej brukowej chodników i schodów,
• wykonanie nawierzchni z kostki betonowej brukowej trybun,
• wykonanie żelbetowych płyt fundamentowych niezbędnych do montażu metalowej konstrukcji stojącej do siedzisk z tworzywa sztucznego,
• wykonanie stelażu stalowego pod siedziska oraz dostawa i montaż siedzisk w ilości 280 sztuk po 28 sztuk w każdym rzędzie w kolorach niebieskim i żółtym oraz dodatkowo 4 miejsca dla osób niepełnosprawnych wraz z 4 krzesełkami dla opiekunów osób niepełnosprawnych z dostępem z poziomu projektowanego chodnika,
• oznakowanie miejsc dla osób niepełnosprawnych za pomocą mas chemoutwardzalnych w kolorze niebieskim,
• wykonanie dwóch zewnętrznych balustrad schodowych ze stali nierdzewnej o wysokości 1.10 m oraz ich montaż do podłoża schodów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
39111000-3 - Siedziska
42113110-8 - Płyty fundamentowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ze względu nafakt, iż w ramach prowadzonego postępowania, do upływu wyznaczonego terminu składania
ofert, tj. do dnia 27 września 2021 r., do godziny 10.00, nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2021-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |