Wymiana prowadników i dźwigarów szybowych w szybie Campi
Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00227635
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00227635/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-11 12:18
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16e6c5af-000d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8680000485
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227635 z dnia 2021-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana prowadników i dźwigarów szybowych w szybie Campi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kopalnia Soli Bochnia sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000867845
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Campi 15
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kopalnia-bochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopalnia-bochnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.kopalnia-bochnia.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pozostałe górnictwo i wydobywanie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana prowadników i dźwigarów szybowych w szybie Campi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16e6c5af-000d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227635
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153449/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 15/2021/EZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 350000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia:
1) Dostawa oraz wymiana prowadników szybowych, do prowadzenia naczyń wyciągowych, o przekroju skrzynkowym 180x140mm i długości 6000 mm, wykonanych ze stali 18G2ACu w ilości 8 sztuk.
Prowadniki będą wymieniane na odcinku 48 m w jednym ciągu (przedział wschodni szybu, po stronie południowej).
Wraz z prowadnikami muszą być dostarczone niezbędne akcesoria montażowe. Dokładne wymiary oraz sposób montażu zostały przedstawione na rysunku (Załącznik Nr 7 do SWZ).
2) Dostawa oraz wymiana dźwigarów szybowych po stronie północnej szybu Campi (od strony przedziału drabinowego) wykonanych ze stali 18G2ACu w następujących ilościach:
4 komplety elementu powtarzalnego zbrojenia szybu tj. dźwigar szybowy główny (marka B-3) wraz z dźwigarami szybowymi wsporczymi pomostu przelotowego (marka B-5, B-8), elementem przepierzenia i akcesoriami do mocowania dźwigarów,
6 kompletów elementu powtarzalnego zbrojenia szybu tj. dźwigar szybowy główny (marka B-3) wraz z dźwigarami szybowymi wsporczymi pomostu spoczynkowego (marka B-5, B-6, B-7, B-8), blachą pomostową, drabiną szybową, elementem przepierzenia i akcesoriami do mocowania dźwigarów,
Elementy przepierzenia dostarczy Zamawiający.
Dokładne wymiary oraz sposób montażu zostały przedstawione na rysunku (Załącznik Nr 8 SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221230-3 - Szyby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355470,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 405900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 355470,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY SZYBÓW S.A. - Tarnowskie Góry
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6260005641
7.3.3) Ulica: Hutnicza 5-9
7.3.4) Miejscowość: Tarnowskie Góry
7.3.5) Kod pocztowy: 42-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
| 2021-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |