Dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w Steniatynie oraz budowa oczyszczalni ścieków w Podlodowie

Gmina Łaszczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00227724
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00227724/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-10-11 12:43
Lokalizacja
Łaszczów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bfbb883-0c8e-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9211987410
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura do oczyszczania wodyRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wodyRoboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM KUSTRAZamość, PL · lot 0
289 876,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227724 z dnia 2021-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w Steniatynie oraz budowa oczyszczalni ścieków w Podlodowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łaszczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chopina 14

1.5.2.) Miejscowość: Łaszczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-650

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 6611505

1.5.8.) Numer faksu: 84 6611505

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@laszczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w Steniatynie oraz budowa oczyszczalni ścieków w Podlodowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bfbb883-0c8e-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227724

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002182/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Przebudowa i wyposażenie stacji uzdatniania wody na ujęciu w Steniatynie wraz z budową przydomowej oczyszczalni ścieków przy świetlicy wiejskiej w Podlodowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169027/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGN.271.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody oraz
budowa oczyszczalni ścieków do 7,5 m3 która jest realizowana w ramach projektu „ Przebudowa
i wyposażenie stacji uzdatniania wody na ujęciu w Steniatynie wraz z budową przydomowej
oczyszczalni ścieków przy świetlicy wiejskiej w Podlodowie ”
2. Zakres prac obejmuje między innymi:
1) dostawę i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w tym:
- wymianę pompy głębinowej,
- montaż odżelaziaczy i pompy płucznej - montaż elementów łączących bloki technologiczne,
- roboty rozbiórkowe i remontowe w budynku stacji wodociągowej,
- badania instalacji , próby oraz rozruch technologiczny stacji uzdatniania wody,
2) wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej z oczyszczalnią ścieków w systemie rur
drenażowych dla budynku w miejscowości Podlodów.
3) inne elementy ujęte w załączniku Nr 7 i 8 do SWZ i wzorze umowy stanowiącym załącznik Nr
5 do SWZ.
4) zapewnienie serwisu gwarancyjnego obejmującego swoim zakresem wszystkie zamontowane
urządzenia (wszelkie materiały i urządzenia dostarcza bezpłatnie Wykonawca w ramach
gwarancji).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projekty budowlano-wykonawcze –
załącznik nr 7 do SWZ, przedmiary robót – załącznik nr 8 do SWZ i specyfikacje techniczne
wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do SWZ
4. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert równoważnych w zakresie
zaproponowanych materiałów i urządzeń wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia,
dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz w
przedmiarach robót. Zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie, a następnie zastosowanie innych
materiałów i urządzeń niż podane w dokumentacji projektowej pod warunkiem zapewnienia
parametrów nie gorszych niż określone w tej dokumentacji. W takiej sytuacji zamawiający
wymaga złożenia stosownych dokumentów potwierdzających parametry tych materiałów lub
urządzeń. W sytuacji, gdy wykonawca zamierza zastosować inne materiały i urządzenia niż
podane w dokumentacji projektowej (materiały i urządzenia równoważne) winien dołączyć do
oferty wykaz zawierający materiały i urządzenia zawarte w dokumentacji projektowej oraz podać
ich równoważniki (nazwy materiałów i urządzeń zaproponowanych w ofercie). Do wykazu
wówczas należy dołączyć stosowne dokumenty zawierające parametry techniczne
zaproponowanych równoważnych materiałów i urządzeń.
5. Zamawiający wymaga, aby podczas montażu uwzględnić wymagania osób
niepełnosprawnych i dostępność dla nich elementów sterujących (montaż przeprowadzić w
sposób zapewniający możliwość wykonywania czynności obsługowych dla osób
niepełnosprawnych w szczególności poruszających się na wózkach inwalidzkich).

4.5.3.) Główny kod CPV: 42912330-4 - Aparatura do oczyszczania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody

45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289876,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289876,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289876,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany w Zamościu Adam Kustra w spadku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950107700

7.3.3) Ulica: ul. Wyszyńskiego 55/19

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289876,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2021-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy