Montaż klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wągrowiec

Gmina Wągrowiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00227733
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00227733/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-11 12:46
Lokalizacja
Wągrowiec, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc1394b7-ff45-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7661968498
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ SOWIŃSKIGdańsk, PL · lot 0
256 326,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227733 z dnia 2021-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wągrowiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wągrowiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791336

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Cysterska 22

1.5.2.) Miejscowość: Wągrowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 672680800

1.5.8.) Numer faksu: 672680803

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wagrow@wokiss.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminawagrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_wagrowiec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wągrowiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc1394b7-ff45-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227733

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001947/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Montaż klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wągrowiec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151416/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGP.271.1.8.2021.FZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 399769,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Miejsce realizacji zamówienia:
Urząd Gminy Wągrowiec
ul. Cysterska 22
62-100 Wągrowiec
Działka o numerze ewidencyjnym 5516
Obręb ewidencyjny Miasto Wągrowiec
Na terenie działki znajduje się budynek Urzędu Gminy (część starsza i nowsza), komunalny budynek mieszkalny wielorodzinny oraz budynek gospodarczy. Przyległy teren jest utwardzony i służy on w zasadniczej mierze, jako miejsca postojowe. Działka posiada istniejący, utwardzony wjazd (z drogi wojewódzkiej).
Zakres robót
,,Montaż klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wągrowiec”.
Zakres zamówienia obejmuje budowę systemu klimatyzacji w budynku Urzędu Gminy przy ul. Cysterskiej 22 w Wągrowcu. Zaprojektowano instalację klimatyzacji dla obiektu opartą na systemie VRF (o zmiennej objętości czynnika chłodniczego). Zakres prac obejmuje w szczególności dostawę i montaż jednostek zewnętrznych (2szt.) - agregaty skraplające VRF o łącznej mocy chłodzącej 67 kW oraz grzewczej 75 kW; dostawę i montaż jednostek wewnętrznych - 28 szt. (o mocy chłodzącej od 1,5 do 7,1 kW (grzanie od 1,7 do 8,0 kW), a także wykonanie wszystkich prac mających na celu uruchomienie instalacji (rurarz, osprzęt technologiczny, próby szczelności, pomiary, niezbędne roboty budowlane, oraz roboty elektryczne).
Szczegółowy zakres prac, które należy wykonać określa dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót, które są załącznikami do SWZ (Załączniki nr 9, 10, 11).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 256326,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 256326,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 256326,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARTCOMFORT TOMASZ SOWIŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792035862

7.3.3) Ulica: B. Leśmiana 5/6

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-280

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 256326,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2021-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane