Przebud.4przejśćdlapieszych:ul.pow.Nr1357RPiłsudskiegowRopczycach,ul.pow.Nr1351RJanaPawłaIIwSędziszowieMłp,dr.pow.Nr1337Rwm.IwierzyceiNawsieorazbud.przejściadlapieszychwciągudr.pow.Nr1225Rwm.Kamionka

POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00227424
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00227424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-11 11:18
Lokalizacja
Ropczyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83b5f647-16d8-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8181463043
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oznakowanie drogoweOświetleniowy sprzęt ulicznyMalowanie nawierzchiRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie sygnalizacji drogowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227424 z dnia 2021-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebud.4przejśćdlapieszych:ul.pow.Nr1357RPiłsudskiegowRopczycach,ul.pow.Nr1351RJanaPawłaIIwSędziszowieMłp,dr.pow.Nr1337Rwm.IwierzyceiNawsieorazbud.przejściadlapieszychwciągudr.pow.Nr1225Rwm.Kamionka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581436

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konopnickiej 5

1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniadrogi@spropczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spropczyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.spropczyce.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebud.4przejśćdlapieszych:ul.pow.Nr1357RPiłsudskiegowRopczycach,ul.pow.Nr1351RJanaPawłaIIwSędziszowieMłp,dr.pow.Nr1337Rwm.IwierzyceiNawsieorazbud.przejściadlapieszychwciągudr.pow.Nr1225Rwm.Kamionka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83b5f647-16d8-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001168/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Przebudowa czterech przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182861/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WD.272.1.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia:
a) przebudowa istniejącego przejścia dla pieszych w ciągu ulicy powiatowej Nr 1357 R Piłsudskiego w obrębie skrzyżowania z ulicą gminną Konarskiego w Ropczycach, poprzez wykonanie oznakowania grubowarstwowego farbami chemoutwardzalnymi, montaż oznakowania pionowego interaktywnego, zasilanego z indywidulanego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi wraz z detektorami ruchu. Przebudowa obejmuje również montaż oświetlenia przejścia w ilości dwóch lamp LED hybrydowych, zasilanych z indywidualnego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi oraz turbiną wiatrową na wysięgniku o długości 3,5 m obydwie. Ponadto zadanie obejmuje montaż specjalnego rodzaju kostki integracyjnej z wypustkami antypoślizgowymi w intensywnym kolorze żółtym przed dojściem do przejścia o szerokości 1,0 m.
b) przebudowa istniejącego przejścia dla pieszych w ciągu ulicy powiatowej Nr 1351 R Jana Pawła II w Sędziszowie Małopolskim, poprzez wykonanie oznakowania grubowarstwowego farbami chemoutwardzalnymi, montaż oznakowania pionowego interaktywnego, zasilanego z indywidulanego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi wraz z detektorami ruchu. Przebudowa obejmuje również montaż oświetlenia przejścia w ilości dwóch lamp LED hybrydowych, zasilanych z indywidualnego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi oraz turbiną wiatrową na wysięgniku o długości 3,5 m obydwie. Ponadto zadanie obejmuje montaż specjalnego rodzaju kostki integracyjnej z wypustkami antypoślizgowymi w intensywnym kolorze żółtym przed dojściem do przejścia o szerokości 1,0 m oraz słupków żeliwnych wraz z łańcuchami
c) przebudowa istniejącego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1337 R Sędziszów Małopolski – Bystrzyca - Wielopole Skrzyńskie w miejscowości Iwierzyce, poprzez wykonanie oznakowania grubowarstwowego farbami chemoutwardzalnymi, montaż oznakowania pionowego interaktywnego, zasilanego z indywidulanego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi wraz z detektorami ruchu. Przebudowa obejmuje również montaż oświetlenia przejścia w ilości dwóch lamp LED hybrydowych, zasilanych z indywidualnego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi oraz turbiną wiatrową na wysięgnikach o długości 3,5 m jedna oraz 5,0 m druga. Ponadto zadanie obejmuje również wykonanie pasów wibracyjno – akustycznych koloru czerwonego oraz montaż specjalnego rodzaju kostki integracyjnej z wypustkami antypoślizgowymi w intensywnym kolorze żółtym w strefie oczekiwania pieszego o szerokości 1,0 m wraz z budową strefy oczekiwania pieszego.
d) przebudowy istniejącego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1337 R Sędziszów Małopolski – Bystrzyca - Wielopole Skrzyńskie w miejscowości Nawsie, poprzez wykonanie oznakowania grubowarstwowego farbami chemoutwardzalnymi, montaż oznakowania pionowego interaktywnego, zasilanego z indywidulanego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi wraz z detektorami ruchu. Przebudowa obejmuje również montaż oświetlenia przejścia w ilości dwóch lamp LED hybrydowych, zasilanych z indywidualnego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi oraz turbiną wiatrową na wysięgniku o długości 3,5 m obydwie. Ponadto zadanie obejmuje również wykonanie pasów wibracyjno – akustycznych koloru czerwonego. Przebudowa obejmuje również przebudowę chodnika dla pieszych po obydwu stronach przejścia o łącznej długości 17,5 m, montaż specjalnego rodzaju kostki integracyjnej z wypustkami antypoślizgowymi w intensywnym kolorze żółtym przed dojściem do przejścia o szerokości 1,0 m oraz balustrad U-12 o łącznej długości 20 m.
e) budowa nowego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1225 R Kosowy – Kamionka Sędziszów Małopolski w miejscowości Kamionka, wraz z odcinkiem chodnika o długości ok 10,0 m oraz poszerzeniem jezdni do 6,0 m, stanowiącym połączenie istniejącego chodnika z miejscem projektowanego przejścia. Dodatkowo założono montaż urządzenia BRD w postaci w postaci balustrady U-12 o długości 10,0 m. Budowa przedmiotowego przejścia polegać będzie również na wykonaniu oznakowania grubowarstwowego farbami chemoutwardzalnymi, montaż oznakowania pionowego interaktywnego, zasilanego z indywidulanego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi wraz z detektorami ruchu. Budowa obejmuje również montaż oświetlenia przejścia w ilości dwóch lamp LED hybrydowych, zasilanych z indywidualnego źródła zasilania, ładowanego panelami fotowoltaicznymi oraz turbiną wiatrową na wysięgniku, o długości 3,5 m obydwie. Ponadto zadanie obejmuje również wykonanie pasów wibracyjno – akustycznych koloru czerwonego oraz budowę strefy oczekiwania pieszego wraz z montażem specjalnego rodzaju kostki integracyjnej z wypustkami antypoślizgowymi w intensywnym kolorze żółtym przed dojściem do przejścia o szerokości 1,0 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34922100-7 - Oznakowanie drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia w wysokości 411 083,54 zł brutto, natomiast cena oferty najkorzystniejszej złożona została na kwotę 794 179,64 zł brutto

SEKCJA VI OFERTY

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane