Projekt scalenia gruntów wsi Raszków, gm. Słupia, powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie – zagospodarowanie poscaleniowe – Etap II
Powiat Jędrzejowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00229761
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00229761/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-12 14:04
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4aa3c2f7-f9c2-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6562251851
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00229761 z dnia 2021-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Projekt scalenia gruntów wsi Raszków, gm. Słupia, powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie – zagospodarowanie poscaleniowe – Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jędrzejowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009366
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 83
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 41 38 637 41
1.5.8.) Numer faksu: +48 41 3863742
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@powiatjedrzejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatjedrzejow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Projekt scalenia gruntów wsi Raszków, gm. Słupia, powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie – zagospodarowanie poscaleniowe – Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4aa3c2f7-f9c2-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00229761
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004040/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Scalenia gruntów wsi Raszków – roboty urządzeniowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt realizowany w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147265/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OKSO.272.17.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4794630,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest działanie inwestycyjne w systemie „zaprojektuj – wybuduj” polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej oraz budowie i przebudowie dróg gminnych i wewnętrznych.
Drogi gminne oraz wewnętrzne zlokalizowane w miejscowości Raszków, obręb Słupia. W chwili obecnej drogi objęte opracowaniem posiadają nawierzchnię bitumiczną, z materiału kamiennego oraz tłucznia. Szerokość działek drogowych w liniach rozgraniczających wynosi 5,0-12,0 m. Do przebudowy przewidzianych jest 11.940,00 mb dróg, budowa nowych 3.140,00 mb. Zostanie zrealizowanych 9.115,00 mb dróg o nawierzchni tłuczniowej oraz 5.965,00 mb dróg nawierzchni bitumicznej. Ponadto zostanie wykonana budowa kanałów technologicznych wzdłuż dróg publicznych – gminnych o łącznej długości 2.635,00mb. Planowana jest ponadto rekultywacja terenu.
Długość dróg przewidzianych do przebudowy składa się z odcinków:
- zadanie nr 8 o długości 690 mb,
- zadanie nr 9 o długości 640 mb,
- zadanie nr 10 o długości 360 mb,
- zadanie nr 11 o długości 680 mb,
- zadanie nr 12 o długości 715 mb,
- zadanie nr 13 o długości 800 mb,
- zadanie nr 14 o długości 605 mb,
- zadanie nr 15 o długości 560 mb,
- zadanie nr 16 o długości 410 mb,
- zadanie nr 17 o długości 90 mb,
- zadanie nr 18 o długości 405 mb,
- zadanie nr 19 o długości 125 mb,
- zadanie nr 20 o długości 155 mb,
- zadanie nr 21 o długości 260 mb,
- zadanie nr 22 o długości 940 mb,
- zadanie nr 23 o długości 350 mb,
- zadanie nr 24 o długości 295 mb,
- zadanie nr 25 o długości 460 mb,
- zadanie nr 26 o długości 885 mb,
- zadanie nr 27 o długości 410 mb,
- zadanie nr 28 o długości 70 mb,
- zadanie nr 29 o długości 935 mb,
- zadanie nr 30 o długości 350 mb,
- zadanie nr 31 o długości 750 mb,
Długość dróg przewidzianych do budowy składa się z odcinków:
- zadanie nr B ZAD 1 o długości 770 mb,
- zadanie nr B ZAD 2 o długości 290 mb,
- zadanie nr B ZAD 3 o długości 200 mb,
- zadanie nr B ZAD 4 o długości 815 mb,
- zadanie nr B ZAD 5 o długości 220 mb,
- zadanie nr B ZAD 10 o długości 270 mb,
- zadanie nr B ZAD 11 o długości 210 mb,
- zadanie nr B ZAD 12 o długości 75 mb,
- zadanie nr B ZAD 13 o długości 290 mb,
Łącznie do przebudowy 24 odcinki dł. 11.940,00 mb dróg, z czego 5.485,00 mb o nawierzchni bitumicznej oraz 6.455,00 mb o nawierzchni tłuczniowej.
Do budowy jest 9 odcinków o łącznej długości 3.140,00 mb, z czego 480,00 mb o nawierzchni bitumicznej oraz 2.660,00 mb o nawierzchni tłuczniowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5760000,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7205862,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5760000,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „KAMI” Katarzyna Kmita
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561329166
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5760000,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |