Poprawa Jakości Wody w Gminie Morzeszczyn - Budowa Wodociągu Morzeszczyn Wybudowanie - Królów Las i Gąsiorki - Lipia Góra - Barłożno

GMINA MORZESZCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00228451
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00228451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-12 07:51
Lokalizacja
Morzeszczyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cebbadc6-064c-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5931004758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

BARTOSZ DROZDOWSKIMorzeszczyn, PL · lot 0
315 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00228451 z dnia 2021-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa Jakości Wody w Gminie Morzeszczyn - Budowa Wodociągu Morzeszczyn Wybudowanie - Królów Las i Gąsiorki - Lipia Góra - Barłożno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MORZESZCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675310

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kociewska 12

1.5.2.) Miejscowość: Morzeszczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-132

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 585362724

1.5.8.) Numer faksu: 585362792

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@morzeszczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.morzeszczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

htpp://morzeszczyn.biuletyn.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa Jakości Wody w Gminie Morzeszczyn - Budowa Wodociągu Morzeszczyn Wybudowanie - Królów Las i Gąsiorki - Lipia Góra - Barłożno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cebbadc6-064c-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00228451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001381/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Poprawa jakości wody w Gminie Morzeszczyn. Budowa dwóch odcinków wodociagu Morzeszczyn-Królów Las oraz Gąsiorki-Lipia Góra-Barłożno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161065/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.ZP.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 256097,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego polegającego na budowie dwóch odcinków sieci wodociągowej z przyłączami na terenie Gminy Morzeszczyn .
3.1.1. Inwestycja obejmuje między innymi :
- ułożenie nowego wodociągu na odcinku Gąsiorki – Lipia Góra - Barłożno
- ułożenie nowego wodociągu na odcinku Morzeszczyn Wybudowanie – Królów Las
3.1.2. Zakres prac do wykonania na odcinku Gąsiorki - Lipia Góra – Barłożno obejmuje :
- włączenie w istniejącą sieć wodociągową wsi Gąsiorki
- budowę odcinka sieci wodociągowej Ø 90 PE o długości 1088,75 m
- wykonanie przewiertu horyzontalnego pod rzeką Janka o długości 36,88 m
- wykonanie 3 przyłączy Ø 40 PE o łącznej długości 204,36 m
- montaż 1 hydrantu nadziemnego
- oznakowanie wodociągu
- obsługa geodezyjna
Uwaga : Zamówienie nie obejmuje wykonania odcinka W2-W3 wodociągu ( mapa Nr 2 projektu)



3.1.2.2. Zakres prac do wykonania na odcinku Morzeszczyn Wybudowanie - Królów Las obejmuje :
- włączenie w istniejącą sieć wodociągową wsi Morzeszczyn
- budowę odcinka sieci wodociągowej Ø 90 PE o długości 1122,80 m
- wykonanie przewiertów horyzontalnych pod rzeką Janka i linią kolejową o łącznej długości 136,60 m
- wykonanie 5 przyłączy w tym 8 m Ø 63 PE , 68,8 m Ø 50 PE i 117,3 m Ø 40 PE
- montaż 2 hydrantów podziemnych
- montaż 1 studni wodomierzowej
- oznakowanie wodociągu
- obsługa geodezyjna
3.1.3. Przed przystąpieniem do robót budowlanych należy wytyczyć geodezyjnie przebieg przedmiotowych sieci wodociągowych celem prowadzenia ich wyłącznie w obrębie działek stanowiących zakres opracowania inwestycji . Po wykonaniu robót budowlanych związanych z budową sieci wodociągowej należy wykonać geodezyjną inwentaryzację powykonawczą oraz kosztorys powykonawczy robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 505015,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU "BD" Bartosz Drozdowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932451838

7.3.3) Ulica: Ogrodowa 26A

7.3.4) Miejscowość: Morzeszczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 83-132

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-20
2021-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane