Kształcenie ustawiczne w branżach kluczowych (Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe/Kursy Umiejętności Zawodowych/Kursy Zawodowe) – przeprowadzenie kursów
STAROSTWO POWIATOWE W LĘBORKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00227604
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-11 12:10
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8411609072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
4 przyznane
Ośrodek Szkoleniowo-Kursowy "Barto" Robert ŻyłaSłupsk, PL
10 992 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W SŁUPSKUSŁUPSK, PL
33 241,5 PLNOśrodek Szkoleniowo-Kursowy "Barto" Robert ŻyłaSłupsk, PL
44 983,8 PLNOśrodek Szkoleniowo-Kursowy "Barto" Robert ŻyłaSłupsk, PL
44 983,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.