„Opracowanie dokumentacji projektowo- kosztorysowych na budowę sieci wodno- kanalizacyjnej oraz wodociągowej na terenie Gminy Magnuszew”.
GMINA MAGNUSZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00228713
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-12 09:38
- Lokalizacja
- Magnuszew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8121914938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
6 przyznanych
PAWEŁ BOBROWSKISŁUPNO, PL
67 650 PLNPAWEŁ BOBROWSKISŁUPNO, PL
61 500 PLNPAWEŁ BOBROWSKISŁUPNO, PL
36 900 PLNPAWEŁ BOBROWSKISŁUPNO, PL
36 900 PLNPAWEŁ BOBROWSKISŁUPNO, PL
36 900 PLNPAWEŁ BOBROWSKISŁUPNO, PL
36 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.