Wykonanie rowkowania nawierzchni bitumicznej w ciągu autostrady A-1 odc. węzeł Toruń Płd. – węzeł Kutno Północ (bez węzła)”
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00228035
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00228035/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-11 14:05
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95690ca7-1488-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5542252485
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00228035 z dnia 2021-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie rowkowania
nawierzchni bitumicznej w ciągu autostrady A-1
odc. węzeł Toruń Płd. – węzeł Kutno Północ (bez węzła)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fordońska 6
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-085
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_byd@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.gddkia.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie rowkowanianawierzchni bitumicznej w ciągu autostrady A-1
odc. węzeł Toruń Płd. – węzeł Kutno Północ (bez węzła)”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95690ca7-1488-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00228035
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184807/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GDDKiA.O.BY.D-3.2411.13.2021.38
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Roboty w zakresie rowkowania nawierzchni bitumicznej będą wykonywane na autostradzie A-1 administrowanej przez GDDKiA Oddział w Bydgoszczy.
2. Zabieg rowkowania należy wykonać na autostradzie A-1 odc. węzeł Toruń Płd. – węzeł Kutno Północ (bez węzła) od km 151+900 do km 244+300 w lokalizacjach:
- 175+250 – 175+750 (500,00 mb) kierunek Gdańsk,
- 187+300 – 187+600 (300,00 mb) kierunek Gdańsk,
- 223+100 – 223+600 (500,00 mb) kierunek Łódź,
- 225+400 – 225+900 (500,00 mb) kierunek Gdańsk,
- 233+000 – 233+800 (800,00 mb) kierunek Łódź,
- 234+800 – 235+200 (400,00 mb) kierunek Łódź,
- 237+200 – 237+650 (450,00 mb) kierunek Gdańsk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2021-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |