ROPS.DO.3321.6.2021 - Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych podczas zajęć organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00253136
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-02 11:45
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9542331531
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

Wykonawcy

2 przyznane

INWEST - HOTEL - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL
26 800 PLN
INWEST - HOTEL - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZawiercie, PL
26 800 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.