Budowa Punktu Selektywnego Zbierana Odpadów Komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Nowomyśliwskiej w Międzyzdrojach na działce 487/51 obręb 0019 Międzyzdroje (budowa PSZOK-u)
GMINA MIĘDZYZDROJE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00228851
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00228851/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-12 10:17
- Lokalizacja
- Międzyzdroje, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc8d775a-eabd-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9860157042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00228851 z dnia 2021-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Punktu Selektywnego Zbierana Odpadów Komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Nowomyśliwskiej w Międzyzdrojach na działce 487/51 obręb 0019 Międzyzdroje (budowa PSZOK-u)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIĘDZYZDROJE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685591
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Książąt Pomorskich 5
1.5.2.) Miejscowość: Międzyzdroje
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 913275631
1.5.8.) Numer faksu: 913275630
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@miedzyzdroje.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.miedzyzdroje.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Punktu Selektywnego Zbierana Odpadów Komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Nowomyśliwskiej w Międzyzdrojach na działce 487/51 obręb 0019 Międzyzdroje (budowa PSZOK-u)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc8d775a-eabd-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00228851
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001454/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123174/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.ZP.271.18.2021.AR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja położona jest na działce nr ewid. 487/51, Obręb 0019 Międzyzdroje, gmina Międzyzdroje, powiat kamieński, województwo zachodniopomorskie. Inwestycja będzie obejmowała powierzchnię 1.666 m2. Obszar o powierzchni ok . 1.166 m2 zostanie utwardzony kostką brukową. Punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych stanowiący w myśl prawa budowlanego jest kategorii obiektu XXII, należy do grupy placów składowych postojowych, parkingów i nie jest składowiskiem odpadów w rozumieniu ustawy o odpadach.
Zakres inwestycji obejmuje budowę PSZOK (kontenera socjalno-biurowego, placu utwardzonego ok. 1.666 m2, wiata, parkingi, infrastruktura techniczna oraz odprowadzanie wód opadowych i roztopowych wraz z wylotem oraz ewentualnym umocnieniem rowu - warunki zgodne z MPZP.
W ramach inwestycji na działce o nr ew. 487/51 powstanie ogrodzony, skanalizowany, oświetlony plac utwardzony, wyposażony w pojemniki i kontenery do zbiórki odpadów, część kontenerów zostanie zadaszona wiatą stalową, kontener socjalno-biurowy, rozstawione zostaną kontenery na odpady, wyznaczone zostaną pasy ruchu, miejsca postojowe i rozładunkowe. Na placu utwardzonym należy zastosować oznakowanie poziome oddzielające obszar ruchu pojazdów, magazynowania odpadów oraz miejsca postojowe.
W ramach inwestycji na działce o nr ew. 487/51 projektuje się:
• powierzchnie utwardzone,
• wiatę stalową nad miejscem dla kontenerów na poszczególne frakcje,
• kontener socjalno - biurowy,
• kontener na zbierane odpady niebezpieczne,
• kontener do magazynowania przedmiotów do ponownego użycia,
• tablice informacyjne (ścieżka edukacyjna),
• miejsca postojowe,
• instalację sanitarną,
• instalację kanalizacji deszczowej,
• instalację elektryczną,
• ogrodzenie terenu,
• miejsce mycia pojemników i kontenerów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213270-6 - Roboty budowlane w zakresie stacji recyklingu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1638360 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1638360 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1638360 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Inwestycyjne Kornel Koralewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 320913030
7.3.3) Ulica: Wąska 6
7.3.4) Miejscowość: Wicko
7.3.5) Kod pocztowy: 72-500
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1638360 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-02-28| 2021-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |