Roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia na osiedlu Bzianka w Rzeszowie

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00229831
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00229831/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-12 14:21
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e15f2655-fc04-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUkładanie kabli

Wykonawcy

1 przyznane

MAGDALENA MYSONATarnów, PL · lot 0
393 597,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00229831 z dnia 2021-10-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia na osiedlu Bzianka w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.erzeszow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia na osiedlu Bzianka w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e15f2655-fc04-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00229831

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148487/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.271.58.166.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia na osiedlu Bzianka w Rzeszowie.
Zamówienie realizowane będzie na podstawie decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielający pozwolenia na budowę nr 19/2021 z dnia 12.01.2021 r. znak: AR.6740.68.55.2020.BS68.
Zakres robót:
1) budowa 9 latarni wraz z oprawami typu LED oraz kablem zasilającym YAKXS 4x35mm2 oraz kablem sterowniczym YAKXS 4x35 mm2, oświetlenie ul. Dębickiej, szczegóły w Projekcie Wykonawczym,
2) budowa 12 latarni wraz z oprawami typu LED oraz kablem zasilającym YAKXS 4x35mm2 oraz kablem sterowniczym YAKXS 4x35 mm2, oświetlenie ul. Św. Jakuba oraz oświetlenie ul. św. Rodziny, szczegóły w Projekcie Wykonawczym,
3) wykonanie uziemienia ochronno - roboczego z bednarki Fe/Zn 25x4 po trasie linii kablowych,
4) demontaż istniejących opraw zawieszonych na słupach linii napowietrznej.
Sterowniki sterowania oświetleniem mają być kompatybilne i współpracować z użytkowaną w Rzeszowie platformą informatyczną, zarządzającą miejską infrastrukturą oświetleniową oraz mają mieć zapewniony i opłacony 10-letni dostęp do systemu od momentu zamontowania.
Oprawa oświetleniowa musi posiadać certyfikat ENEC.
Zasilacz oprawy ma być wyposażony w interfejs DALI.
Wykonawca uwzględni w ofercie korzyści materialne wynikające z przejęcia materiałów rozbiórkowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314310-7 - Układanie kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393597,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 401858,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393597,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magdalena Mysona Firma Usługowa „EL – MAG” Magdalena Mysona”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8721967570

7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 18

7.3.4) Miejscowość: Czarna

7.3.5) Kod pocztowy: 39-215

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393597,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-10-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane