Wymiana nawierzchni boisk w Szkole Podstawowej nr 298 przy ul. Broniewskiego 99a

Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00228341
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00228341/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-11 16:05
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e1512013-f43b-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
01525964000041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiNaprawa boisk sportowychUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA ZYCHWarszawa, PL · lot 0
235 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00228341 z dnia 2021-10-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana nawierzchni boisk w Szkole Podstawowej nr 298 przy ul. Broniewskiego 99a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 224434817

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bielany.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana nawierzchni boisk w Szkole Podstawowej nr 298 przy ul. Broniewskiego 99a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1512013-f43b-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00228341

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000113/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Wymiana nawierzchni boisk ze sztucznej trawy w Szkole Podstawowej nr 289 przy ul.W.Broniewskiego 99a w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135283/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.27.2021.AGO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 195121,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany nawierzchni boiska w Szkole Podstawowej nr 289 przy ul. Broniewskiego 99a w Warszawie, usytuowanego na działce ew. nr 9 z obrębu 7-06-01, W SYSTEMIE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ, wg zakresu wskazanego w załącznika nr 8 do SWZ.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
– wykonanie projektu wykonawczego w 4 egz. w formie papierowej oraz w min. 1 egz. edycji cyfrowej (zapisane na nośniku w wersji PDF), w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, na podstawie przekazanego przez Zamawiającego Programu Funkcjonalno-Użytkowego, z dnia 14 czerwca 2021 r.;
– wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych – 2 egz. oraz w min. 1 egz. edycji cyfrowej (zapisane na nośniku w wersji PDF);
– wykonanie kompletnych robót budowlano - montażowych na podstawie opracowanego projektu wykonawczego oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót;
– Inwentaryzacje powykonawcze, instrukcje obsługi i szkolenie personelu;

`W zakres modernizacji boiska wchodzą:
– roboty przygotowawcze ( budowa zaplecza na czas prowadzonych robót, oznakowanie i ogrodzenie terenu robót );
– demontaż urządzeń sportowych ( bramki i piłkochwyty );
– demontaż i utylizacja istniejącej nawierzchni ze sztucznej trawy i podbudowy;
– przygotowanie podbudowy pod nawierzchnię boiska;
– wykonanie nowej nawierzchni boiska wielofunkcyjnego wraz z malowaniem linii;
– montaż nowych kompletnych urządzeń osprzętu sportowego ( bramki z siatkami);
– budowa ogrodzenia - piłkochwytów;
– remont odwodnienia terenu boiska;
– prace porządkowe;

3. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia (klauzule społeczne):
Stosownie do art. 95 ust.1 ustawy Pzp w okresie prowadzenia robót budowlanych, Wykonawca zobowiązuje się do skierowania przez siebie lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę, pracowników zatrudnionych przy wykonywaniu następujących czynności:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty montażowe,
3) roboty w zakresie wykonania nawierzchni sportowych.
Sposób weryfikacji zatrudnienia osób do ww. czynności oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.

4. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określa:
a) Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) wraz z załącznikami - stanowiący załącznik nr 8 do SWZ;
oraz
b) Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.

UWAGA: Powyższa dokumentacja może być wykorzystana tylko do celów udzielenia zamówienia publicznego.

Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie 84 dni (tj. 12 tygodni) od dnia podpisania umowy, przy jednoczesnym zastrzeżeniu, iż jest to maksymalny termin zakończenia przedmiotu zamówienia określony przez Zamawiającego, a termin realizacji zamówienia stanowi przedmiot kryterium oceny ofert.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 428040,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIEBIORSTWO REMONTOWO-USŁUGOWE FRU-MAL ANETA ZYCH

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711472090

7.3.3) Ulica: ul. Opinogórska 4 lok. 81

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-039

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

dostawa nawierzchni trawiastej i montaż

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 235000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2021-10-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane