„Modernizacja sal w Szkole Podstawowej w Sadowiu” w ramach projektu: „Świetlica środowiskowa w gminie Sadowie"
Gmina Sadowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00255446
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00255446/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-03 13:32
- Lokalizacja
- Sadowie, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed71aba5-e0a4-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8631609878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00255446 z dnia 2021-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja sal w Szkole Podstawowej w Sadowiu” w ramach projektu: „Świetlica środowiskowa w gminie Sadowie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadowie
1.3.) Oddział zamawiającego: 27-580 Sadowie 86
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowie
1.5.2.) Miejscowość: Sadowie
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-580
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 869 24 37 w.42
1.5.8.) Numer faksu: 15 869 24 37
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@sadowie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sadowie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja sal w Szkole Podstawowej w Sadowiu” w ramach projektu: „Świetlica środowiskowa w gminie Sadowie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed71aba5-e0a4-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00255446
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008523/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 „Modernizacja sal w Szkole Podstawowej w Sadowiu” w ramach projektu: „Świetlica środowiskowa w gminie Sadowie"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Świetlica środowiskowa w gminie Sadowie" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110076/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BP.271.05.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 119780,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sal w Szkole Podstawowej w Sadowiu.
Zakres robót:
− wykonanie wygrodzenia terenu budowy,
− zagospodarowanie terenu budowy wraz z budową tymczasowych obiektów – wg. Zatwierdzonego przez Inspektora Nadzoru Projektu Zagospodarowania Placu Budowy,
− wykonanie przyłączy do sieci infrastruktury technicznej na potrzeby budowy – zapewnienie dostępu do punków poboru wody i energii elektrycznej na potrzeby wykonania robót budowlanych,
− oczyszczenie terenu z gruzu powstałego w trakcie wykonywania prac,
− inne prace i roboty określone w zatwierdzonym przez Inspektora Nadzoru Projekcie Zagospodarowania Terenu Budowy,
− wykucie z muru ościeżnic drewnianych i stalowych,
− rozebranie ścian,
− rozebranie posadzek,
− usunięcie gruzu z budynku,
− przecieranie tynków,
− montaż i demontaż rusztowań wewnętrznych,
− zamurowanie otworów okiennych i drzwiowych,
− przygotowanie ościeży,
− osadzenie stolarki okiennej i drzwiowej,
− przygotowanie podłoża i malowanie ścian wewnętrznych, oraz w miejscach, w których doszło do uszkodzenia powłok malarskich wewnętrznych w wyniku prac,
− naprawa posadzki betonowej po wyburzonych ścianach,
− posadzka z płytek ceramicznych,
− okładziny ścian z płytek ceramicznych,
− wykonanie zabudowy z płyt g-k,
− transport materiałów i urządzeń, montaż rurociągów, armatury i urządzeń,
− badania, próby, uruchomienie instalacji,
− montaż izolacji termicznej,
− regulacja działania instalacji,
− wykonanie przejść przewodów przez przegrody budowlane,
− wykonanie konstrukcji wsporczych,
− instalacja rozdziału i dystrybucji energii,
− instalacja wewnętrznych linii zasilających,
− instalacja oświetlenia,
− instalacja gniazd wtyczkowych i siły,
− instalacja uziemienia i połączeń wyrównawczych,
− instalacja odgromowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262300-4 - Betonowanie
45262520-2 - Roboty murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98219,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98219,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98219,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Budowlane i Instalacyjne Artur Zieja
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 664-140-72-53
7.3.4) Miejscowość: Starachowice
7.3.5) Kod pocztowy: 27-200
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98219,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |