Budowa drogi wewnętrznej o długości 245,35m /ul. Ametystowa i ul. Brzozowa/, położonej na działce nr ew. 1311,1478 i 1479 w m. Rakowiska
Gmina Biała Podlaska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00229747
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00229747/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-12 14:01
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-335e4799-0990-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5372354777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00229747 z dnia 2021-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi wewnętrznej o długości 245,35m /ul. Ametystowa i ul. Brzozowa/, położonej na działce nr ew. 1311,1478 i 1479 w m. Rakowiska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Podlaska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237397
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prosta 31
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 838889221
1.5.8.) Numer faksu: 838889209
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bialapodl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina-bialapodlaska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-bialapodlaska.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi wewnętrznej o długości 245,35m /ul. Ametystowa i ul. Brzozowa/, położonej na działce nr ew. 1311,1478 i 1479 w m. Rakowiska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-335e4799-0990-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00229747
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00103222/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa dróg gminnych wa Rakowiskach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164234/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.24.2021.RW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa drogi wewnętrznej o długości 245,35m /ul. Ametystowa i ul. Brzozowa/, położonej na działce nr ew. 1311,1478 i 1479 w m. Rakowiska w zakresie:
Droga w m. Rakowiska na działce nr ew. 1311,1478 i 1479 w obrębie ew. Rakowiska ,
w zakresie : droga długości 245,35mb o konstrukcji :
-12 cm – warstwa ulepszonego podłoża z gruntu stabilizowanego cementem C0,4/05<2,0MPa (stabilizacja na miejscu) 1 818,21m2,
-20 cm – podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C 90/3(mieszanka 0/31,5 stabilizowana mechanicznie) 1 769,14m2,
-5 cm – warstwa wiążąca z AC 16W 1 695,54m2,
-4 cm – warstwa ścieralna z AC 11S 1 671,00m2,
- roboty towarzyszące zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym Załącznik Nr 8 do SWZ, dokumentacją projektową( Zał nr 7 do SWZ), Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (Zał nr 9 do SWZ), PN, Ustawą o ocenie systemu zgodności, przepisami Bhp oraz sztuką budowlaną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343100 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 343100 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH S.A
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 537-21-42-153
7.3.3) Ulica: ul. Sidorska 84-90
7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 343100 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |