Zagospodarowanie czterech terenów miejskich w Pułtusku
Gmina Pułtusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00230356
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00230356/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-13 08:43
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97df481d-0bed-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5681540236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00230356 z dnia 2021-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie czterech terenów miejskich w Pułtusku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pultusk.pl/?c=3941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie czterech terenów miejskich w Pułtusku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97df481d-0bed-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230356
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003537/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Strefy zieleni i rekreacji w Pułtusku - etap III
1.1.7 Zagospodarowanie parków i placów miejskich poprzez wykonanie infrastruktury rekreacyjnej i komunikacyjnej
1.1.12 Zagospodarowanie przystani miejskiej i terenu przy ul. Solnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Planowana inwestycja będzie realizowana w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Oś priorytetowa II, Działanie 2.5 Poprawa jakości środowiska miejskiego. Typ projektu: Rozwój terenów zieleni w miastach i ich obszarach funkcjonalnych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169335/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu amfiteatru przy ul. Baltazara w Pułtusku poprzez nasadzenie zieleni, wykonanie niezbędnych prac rozbiórkowych, wykonanie i montaż drewnianej gloriety jako element małej architektury wsporczy dla roślin pnących, montaż małej architektury (ławki, kosze), wykonanie komunikacji w postaci ścieżek z nawierzchnią przepuszczalną utwardzaną żywicą. Projektowana powierzchnia biologicznie czynna 6.923,00 m2 w tym część amfiteatru przerośnięta zielenią – 139,00 m2. Teren objęty pracami położony jest w strefie ochrony konserwatorskiej.4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 330472,11 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu Pasażu Klenczona w Pułtusku (część od ul. 3-go Maja do schodów w kierunku ul. Żwirki i Wigury) poprzez nasadzenie zieleni, montaż instrumentów plenerowych w celu stworzenia ogrodu muzycznego, oświetlenie- 1 szt., wykonanie mat gumowych przerośniętych trawą wokół instrumentów muzycznych, montaż elementów małej architektury (ławki, kosze).
Projektowana powierzchnia biologicznie czynna ogrodu muzycznego 652,00 m2.
Projektowana powierzchnia utwardzona matą gumową przerośniętą trawą wokół plenerowych instrumentów – 120,00 m2. Teren objęty pracami położony jest w strefie ochrony konserwatorskiej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 276362,31 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie przystani miejskiej i terenu przy ul. Solnej w Pułtusku poprzez nasadzenie zieleni, wykonanie ciągów komunikacyjnych, wykonanie oświetlenia terenu, elementy małej architektury (ławki, kosze, pergola jako element wsporczy dla roślin pnących). Projektowana powierzchnia biologicznie czynna 8.853,00 m2. w tym powierzchnia utwardzona matą gumową przerośniętą trawą – 251,00 m2. Teren objęty pracami położony jest w strefie ochrony konserwatorskiej4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 1229971,08 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu skweru im. Józefa PiłsudskiegoPoprzez nasadzenie zieleni wraz z system nawadniania, wykonanie ciągów komunikacyjnych, wykonanie oświetlenia terenu, wykonanie placu zabaw i pozostałych elementów małej architektury (pergole, ławki, kosze). Projektowana powierzchnia biologicznie czynna
2.605,00 m2 w tym powierzchnia utwardzona matą gumową przerośniętą trawą – 361,00 m2,
w tym nawierzchnia z kamieni przerośniętych trawą – 96,00 m2. Teren objęty pracami położony jest w strefie ochrony konserwatorskiej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 961878,36 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie Części I na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W zakresie części I złożone przez Wykonawców oferty znacznie przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia w części I. Zamawiający obecnie nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą
w części I zamówienia, do ceny ofert najkorzystniejszych. Mając powyższe na względzie należy uznać, iż zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie Części II na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W zakresie części II złożone przez Wykonawców oferty znacznie przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia w części II. Zamawiający obecnie nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą
w części II zamówienia, do ceny ofert najkorzystniejszych. Mając powyższe na względzie należy uznać, iż zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie Części III na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W zakresie części III złożone przez Wykonawców oferty znacznie przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia w części III. Zamawiający obecnie nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą
w części III zamówienia, do ceny ofert najkorzystniejszych. Mając powyższe na względzie należy uznać, iż zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie Części IV na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W zakresie części IV złożone przez Wykonawców ważne oferty znacznie przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia w części IV. Zamawiający obecnie nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą
w części IV zamówienia, do ceny oferty najkorzystniejszej. Mając powyższe na względzie należy uznać, iż zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
| 2021-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |