Budowa placu zabaw ‘WIEŻOWIEC’ na Piaskowej Górze przy ulicy Dunikowskiego – Wałbrzyski Budżet Partycypacyjny 2017
Gmina Wałbrzych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00230118
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00230118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-12 15:48
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2646d3f0-e498-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8862584003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00230118 z dnia 2021-10-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw ‘WIEŻOWIEC’ na Piaskowej Górze przy ulicy Dunikowskiego – Wałbrzyski Budżet Partycypacyjny 2017
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw ‘WIEŻOWIEC’ na Piaskowej Górze przy ulicy Dunikowskiego – Wałbrzyski Budżet Partycypacyjny 20172.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2646d3f0-e498-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002263/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa placu zabaw "WIEŻOWIEC" na Piaskowej Górze przy ul. Dunikowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114456/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.67.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156179,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw na Piaskowej Górze przy ulicy Dunikowskiego. Zadanie realizowane jest w ramach Wałbrzyskiego Budżetu Partycypacyjnego 2017.
W ramach zamówienia należy wykonać następujące roboty:
a) Roboty przygotowawcze,
b) Wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
c) Wykonanie podbudowy pod nawierzchnie projektowane
d) Wykonanie warstwy izolującej grunt rodzimy od projektowanej nawierzchni piaskowej – geowłóknina
e) Wykonanie nawierzchni piaskowej pod elementami zabawowymi/elementami wyposażenia placu zabaw
f) Otoczenie nawierzchni piaskowej obrzeżem betonowym chodnikowym
g) Wykonanie nawierzchni trawiastej na pozostałej części terenu objętego opracowaniem – trawa z rolki
h) Zakup, dostawa i montaż elementów wyposażenia placu zabaw
- huśtawka, bocianie gniazdo – 1szt
- piramida linowa – linarium – 1 szt
- zjazd linowy – 1 szt
- zestaw zabawowy – 1 szt
i) Zakup, dostawa i montaż ogrodzenia systemowego, panelowego wraz z furtką wejściową zamykaną na zamek
j) Zakup, dostawa i montaż elementów małej architektury
- ławka z oparciem – 1 szt
- ławka z oparciem zintegrowana z koszem na śmieci – 1szt
- tablica informacyjna/regulamin placu zabaw – 1 szt
k) Ewentualna odbudowa uszkodzonej podczas robót istniejącej nawierzchni trawiastej i/lub innej
l) Pozostałe roboty wynikające z dokumentacji projektowej.
8.1. Zamawiający szczegółowo określa w § 25 projektu umowy (projektowanych postanowień umowy), wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy.
8.2. Powyższy obowiązek w szczególności dotyczy wszystkich czynności związanych z wykonaniem przedmiotu umowy za wyjątkiem czynności kierownika budowy/kierowników robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194272,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 194272,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAGIC GARDEN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5851468361
7.3.3) Ulica: Wyszyńskiego 60 A
7.3.4) Miejscowość: Pakość
7.3.5) Kod pocztowy: 88-170
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 194272,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-10-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |