Termomodernizacja budynku Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Ołdrzychowicach Kłodzkich
Gmina Kłodzko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00230437
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00230437/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-13 09:14
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5e51754-064f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8831678045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00230437 z dnia 2021-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Ołdrzychowicach Kłodzkich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłodzko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717964
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okrzei 8 a
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 746474161
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ugklodzko.nv.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-klodzko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Ołdrzychowicach Kłodzkich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5e51754-064f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230437
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000647/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Termomodernizacja budynku OKSiR w Ołdrzychowicach Kłodzkich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161015/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1152198,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zamówienie obejmuje realizację zadania pn.: „Termomodernizacja budynku Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Ołdrzychowicach Kłodzkich”. Adres inwestycji: ul. Kłodzka 20 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie dz. nr. 520/2
1.1 Planowana inwestycja obejmuje roboty budowlane polegające na uzupełnieniu izolacji ścian i dachu budynku, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wymianie źródła ciepła wraz z wykonaniem robót ogólnobudowlanych
1.2 Zakres prac objętych zadaniem zawarto w projekcie budowlanym pn. „ Roboty budowlane polegające na uzupełnieniu izolacji ścian i dachu budynku, wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, wymianie źródła ciepła, wraz z wykonaniem robót ogólnobudowlanych - Termomodernizacja budynku Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Ołdrzychowicach Kłodzkich”.
Z zakresu projektu wyłączono termomodernizację dachu płaskiego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 7 do SWZ,
b) Projekt budowlany załącznik nr 8 do SWZ,
c) STWiOR stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ,
d) Przedmiar stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1399730,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2232713,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1399730,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ekoterm Bolesław Dyc
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8811374313
7.3.4) Miejscowość: Wilkanów 140
7.3.5) Kod pocztowy: 57-500
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć wykonanie 40 % zamówienia tj. wykonanie elewacji podwykonawcy: Firma Remontowo Budowlana Piotr Kołt, Wilkanów 96/1, 57-500 Bystrzyca Kłodzka, NIP 8811098942
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1399730,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |