„ROZBUDOWA UL. ZWIERZYNIECKIEJ (POZNAŃ)”
Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00230779
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00230779/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-13 10:50
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c59a1e36-c876-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7831711486
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00230779 z dnia 2021-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ROZBUDOWA UL. ZWIERZYNIECKIEJ (POZNAŃ)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302689539
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Wiosny Ludów 2
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-831
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pim.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pim.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pim.poznan.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„ROZBUDOWA UL. ZWIERZYNIECKIEJ (POZNAŃ)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c59a1e36-c876-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230779
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00076437/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIM/06/21/ZP 31/2021-292
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2147209,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych dla zadania pod nazwą: „Rozbudowa ul. Zwierzynieckiej od ronda Kaponiera do ul. Gajowej po stronie północnej oraz poprawa bezpieczeństwa ruchu rowerowego na ul. Św. Marcin od UAM do ul. Zwierzynieckiej”
5.2. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie usług oraz realizację dostaw związanych
z wykonywanymi robotami budowlanymi zgodnie z dokumentacją projektową dla zadania: „Rozbudowa ul. Zwierzynieckiej od ronda Kaponiera do ul. Gajowej po stronie północnej oraz poprawa bezpieczeństwa ruchu rowerowego na ul. Św. Marcin od UAM do ul. Zwierzynieckiej”
W ramach realizacji przedmiotowego zadania przewiduje się realizację:
• budowę ścieżki rowerowej,
• przebudowę skrzyżowań,
• wymianę warstwy ścieralnej jednego pasa jezdni ul. Zwierzynieckiej,
• budowę zatoki autobusowej,
• regulację wysokościową ciągów komunikacji pieszej,
• zmianę organizacji ruchu w zakresie ruchu rowerowego,
• budowę/przebudowę wysp rozdzielających,
• przebudowę zjazdów,
• wycinkę drzew,
• rozbiórkę elementów zagospodarowania kolidujących z inwestycją,
• przebudowę kanalizacji deszczowej,
• przebudowę sygnalizacji świetlnej w obrębie ronda Kaponiera,
• budowę kanału technologicznego.
Całość przedmiotu zamówienia podlega wykonaniu zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki inżynierskiej oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
Dodatkowe informacje dotyczące szczegółowego zakresu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – Załączniku nr 1 do SWZ oraz Załącznikach nr 2-3-4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44511200-7 - Narzędzia ogrodnicze
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45314310-7 - Układanie kabli
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3308456,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3308456,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3308456,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFRADROG CHODZIEŻ SP. Z O.O. SP.K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6070080906
7.3.3) Ulica: ul. KSYCKIEGO 6B/1
7.3.4) Miejscowość: CHODZIEŻ
7.3.5) Kod pocztowy: 64-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3308456,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2021-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |