Oświetlenie drogi powiatowej nr 1706N Konopki Wielkie – Talki – Ranty – Wydminy na odcinku Cybulki - Wydminy
Gmina Wydminy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00230614
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00230614/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-13 10:09
- Lokalizacja
- Wydminy, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7346ca5a-1208-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8451972086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00230614 z dnia 2021-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Oświetlenie drogi powiatowej nr 1706N Konopki Wielkie – Talki – Ranty – Wydminy na odcinku Cybulki - Wydminy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wydminy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671320
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Rynek 1/1
1.5.2.) Miejscowość: Wydminy
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-510
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874210083
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wydminy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wydminy.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wydminy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Oświetlenie drogi powiatowej nr 1706N Konopki Wielkie – Talki – Ranty – Wydminy na odcinku Cybulki - Wydminy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7346ca5a-1208-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230614
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000176/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Oświetlenie drogi powiatowej nr 1706N Konopki Wielkie - Talki - Ranty - Wydminy na odcinku Cybulki - Wydminy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176568/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KK.271.4.22.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 294725,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Oświetlenie drogi powiatowej nr 1706N Konopki Wielkie – Talki – Ranty – Wydminy na odcinku Cybulki - Wydminy.
Projektowane słupy oświetleniowe lokalizować zgodnie z planem zagospodarowania terenu.
- Oświetleniowa linia kablowa:
Linie oświetleniową zaprojektowano kablem typu YAKXS 4x35 mm2. Prace ziemne w odległości mniejszej niż 1m od istniejącego uzbrojenia terenu wykonywać ręcznie. Szerokość rowu na dnie wykopu nie powinna być mniejsza niż 0,4 m. Kabel układać na głębokości 0,7 m, pod jezdniami 1,2 m, na 10 cm warstwie piasku. Następnie kabel przysypać kolejną 10 cm warstwą piasku i gruntem rodzimym. Nad linią kablową ułożyć folię kablową koloru niebieskiego. W miejscach skrzyżowań z sieciami uzbrojenia terenu oraz w miejscach przejść pod jezdniami kable układać w rurze ochronnej. Kable należy oznakować za pomocą trwałych oznaczników nakładanych co 10 m na całej długości kabla oraz przy wejściach do rur osłonowych i słupach.
W ramach zadania należy zamontować 45 szt. słupów oświetleniowych oraz 46 szt. opraw oświetlenia zewnętrznego zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279820,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279820,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stanisław Buczyński Usługi Instalacyjne
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8451839890
7.3.3) Ulica: Królowej Jadwigi 19/44
7.3.4) Miejscowość: Giżycko
7.3.5) Kod pocztowy: 11-500
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279820,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |