Wykonanie utwardzenia terenu – drogi wewnętrznej przy ul. Traugutta 23 w Pułtusku oraz budowa miejsc postojowych na dz. 252/3 i 351/1 ob. 10 w Pułtusku
Gmina Pułtusk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00230912
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00230912/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-13 11:22
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db938c49-0b28-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5681540236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneInstalowanie znaków drogowychFundamentowanie drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweMalowanie nawierzchi
Wykonawcy
2 przyznane
ARKADIUSZ ZARĘBAGzy, PL · lot 0
298 876,22 PLNARKADIUSZ ZARĘBAGzy, PL · lot 1
41 816,56 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00230912 z dnia 2021-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie utwardzenia terenu – drogi wewnętrznej przy ul. Traugutta 23 w Pułtusku oraz budowa miejsc postojowych na dz. 252/3 i 351/1 ob. 10 w Pułtusku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 41
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pultusk.pl/?c=3941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie utwardzenia terenu – drogi wewnętrznej przy ul. Traugutta 23 w Pułtusku oraz budowa miejsc postojowych na dz. 252/3 i 351/1 ob. 10 w Pułtusku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db938c49-0b28-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230912
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003537/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wykonanie utwardzenia terenu – drogi wewnętrznej przy ul. Traugutta 23 w Pułtusku oraz budowa miejsc postojowych na dz. 252/3 i 351/1 ob. 10 w Pułtusku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167353/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
polega na wykonaniu utwardzenia terenu – drogi wewnętrznej przebiegającej wzdłuż budynku przy ul. R. Traugutta 23 w Pułtusku, na części działek nr 119/5 i 122/42 obr. 13 Pułtusk.Na terenie, na którym planowane są roboty budowlane występują nawierzchnie utwardzone w postaci nawierzchni z trylinki, kostki betonowej i mieszanki mineralno-asfaltowej. Nawierzchnie są w złym stanie technicznym; są nierówne z licznymi spękaniami i ubytkami warstw konstrukcyjnych. Geometria układu komunikacyjnego jest nieuporządkowana.
Zaplanowano wykonanie nowej jezdni, zjazdów, zatok postojowych oraz chodników (ze schodami) i elementów organizacji ruchu. Układ komunikacyjny uzyska połączenie z ul. R. Traugutta poprzez dwa dwukierunkowe zjazdy publiczne. Odcinek drogi o szerokości 4.0 m przebiegający wzdłuż budynku przy ul. R. Traugutta 23 zaprojektowano jako jednokierunkowy. Zadanie obejmuje wprowadzenie organizacji ruchu zgodnie z projektem. Projekt zakłada usprawnienie systemu odwodnienia poprzez nadanie nawierzchniom odpowiednich spadków oraz równości podłużnej i poprzecznej. Zaprojektowano jezdnię o nawierzchni z kostki betonowej gr. 8cm.
Uwaga: Zamawiający dopuszcza wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-asfaltowych z zachowaniem parametrów jezdni i podbudowy nie gorszych niż określone w dokumentacji technicznej zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
4.5.5.) Wartość części: 393876,85 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Polega na wykonaniu miejsc postojowych w pobliżu dojazdu do cmentarza od ul. Baltazara w Pułtusku, na części działek nr 252/3 i 351/1 obr. 10 Pułtusk.W stanie istniejącym teren inwestycji jest nieutwardzony i pokrytym roślinnością niską. Droga, przy której projektuje się zatokę postojową posiada nawierzchnię bitumiczną i odwadniana jest poprzez kanalizację deszczową.
Przy istniejącej jezdni zaplanowano zatokę postojową z 8 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych (w tym 1 miejsce dla niepełnosprawnych). Ponadto zaplanowano zjazd do terenu utwardzonego, na którym ustawione są kontenery na śmieci pochodzące z pobliskiego cmentarza.
Projekt zakłada usprawnienie systemu odwodnienia poprzez nadanie nawierzchniom odpowiednich spadków oraz równości podłużnej i poprzecznej. Zadanie obejmuje wprowadzenie organizacji ruchu zgodnie z projektem.
Wykonawca Części II zobowiązany jest do zapewnienia nadzoru archeologicznego nad robotami w zakresie prac w strefie objętej ochroną konserwatorską.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
4.5.5.) Wartość części: 47830,74 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298876,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 521913,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298876,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZARBUD Arkadiusz Zaręba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 568-149-98-41
7.3.4) Miejscowość: Ołdaki Stefanowo 7B/3
7.3.5) Kod pocztowy: 06-126
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298876,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41816,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116850,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41816,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZARBUD Arkadiusz Zaręba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 568-149-98-41
7.3.4) Miejscowość: Ołdaki Stefanowo 7B/3
7.3.5) Kod pocztowy: 06-126
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41816,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |