Modernizacja lodowiska w celu nadania mu nowych funkcji użytkowych
Gmina Miasto Pionki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00231023
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00231023/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-13 11:53
- Lokalizacja
- Pionki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e8fe009-ee04-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7962958767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00231023 z dnia 2021-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja lodowiska w celu nadania mu nowych funkcji użytkowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pionki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II, 15
1.5.2.) Miejscowość: Pionki
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 3414201
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@pionki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pionki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.pionki.pl/strona-2931-rok_2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja lodowiska w celu nadania mu nowych funkcji użytkowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e8fe009-ee04-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00231023
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00027671/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa zadaszenia lodowiska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127028/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa zadaszenia istniejącego lodowiska sezonowego przy ul.
Leśnej na działce 2/13 w Pionkach, gm. Pionki. Zaprojektowano zadaszenie z przestrzennych
kratownic stalowych, opartych na słupach stalowych z profili goracowalcowanych.
Zaprojektowano zadaszenie łukowe. Konstrukcja zadaszenia z przestrzennych kratownic
stalowych wspartych na słupach stalowych. Całość zadaszenia, tj. konstrukcja stalowa, pokrycie
oraz obrobki blacharskie zaprojektowano w kolorze ciemnoszarym.
Dane ogólne zadaszenia:
Wymiary po obrysie zewnętrznym 22,80x40,05m
Powierzchnia dachu (pokrycia) 976,87m2
Powierzchnia rzutu poziomego dachu 933,70m2
Wysokość wiaty od poziomu terenu 8,01m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Bezpośrednio przed otwarciem ofert (wpłynęły 3 oferty) Zamawiający podał kwotę 430.000,00 zł, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Oferta najkorzystniejsza jest na kwotę 873.300,00 zł i przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający postanowił nie zwiększać tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym postępowanie to zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2021-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |