Bezpieczna szkoła w Brzeźcach (zagospodarowanie terenu przy szkole) – budowa ogrodzenia

Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00230951
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00230951/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-13 11:31
Lokalizacja
Pszczyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-327e8567-1d0f-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6381808250
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00230951 z dnia 2021-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bezpieczna szkoła w Brzeźcach (zagospodarowanie terenu przy szkole) – budowa ogrodzenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258339

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pszczyna@pszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszczyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.pszczyna.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bezpieczna szkoła w Brzeźcach (zagospodarowanie terenu przy szkole) – budowa ogrodzenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-327e8567-1d0f-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001002/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Bezpieczna szkoła w Brzeźcach - PBO (zagospodarowanie terenu przy szkole)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191385/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.0055.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na budowie ogrodzenia na terenie Szkoły Podstawowej w Brzeźcach realizowane w ramach zadania Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego pn.: „Boisko dla Dwójki (zagospodarowanie terenu boiska przy szkole)”
Zadanie obejmuje w szczególności:
 demontaż ogrodzenia na terenie Szkoły Podstawowej w Brzeźcach (uwaga: metalowe panele ogrodzenia zostały zdemontowane przez zarządcę terenu);
 dostawa i montaż ogrodzenia panelowego dł. 85 m.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączona dokumentacja projektowa (w zakresie budowy ogrodzenia panelowego długości 85 m), uzgodnienia branżowe oraz szczegółowe specyfikacje techniczne stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129).

"Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;".
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129) nie została złożona żadna oferta.
2021-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane