OPRACOWANIE PROJEKTÓW BUDOWLANYCH Z ZAKRESU PRZEBUDOWY CHODNIKÓW I PARKINGÓW NA TERENIE MIASTA MIRSKA - POSTEPOWANIE 2
Gmina Mirsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00230482
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-13 09:32
- Lokalizacja
- Mirsk, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6161008487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjneDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu
Wykonawcy
2 przyznane
BARBARA BECHEROWSKAStrzelin, PL
119 700 PLNBARBARA BECHEROWSKAStrzelin, PL
119 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.