Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin (...) wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego z podziałem na 5 części.

ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00152542
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00152542/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-19 09:41
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0037d0d6-9283-4ce6-b011-2e985f1c282f
Identyfikator
7123149401
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

3 przyznane

ROADPROJECT ALEKSANDRA SZUFLITA, KRZYSZTOF SOWA, RAFAŁ TOMALKA SPÓŁKA CYWILNALublin, PL · lot 1
491 508 PLN
ROADPROJECT ALEKSANDRA SZUFLITA, KRZYSZTOF SOWA, RAFAŁ TOMALKA SPÓŁKA CYWILNALublin, PL · lot 3
455 100 PLN
ROADPROJECT ALEKSANDRA SZUFLITA, KRZYSZTOF SOWA, RAFAŁ TOMALKA SPÓŁKA CYWILNALublin, PL · lot 4
473 304 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00152542 z dnia 2025-03-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin (...)
wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego z podziałem na 5 części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060433560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krochmalna 13j

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-401

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdtm.lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdtm.lublin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1054849

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


gminna jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin (...)
wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego z podziałem na 5 części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0037d0d6-9283-4ce6-b011-2e985f1c282f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00152542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045327/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegającej na budowie/przebudowie zatok przystankowych (...) - 5 części.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091690

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ-P.231.1.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegającej na budowie/przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego - Część I - ul. 3-go Maja, ul. Lubartowska, ul. Królewska, ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Zamojska, ul. Lwowska, ul. Jana Pawła II, al. Tysiąclecia, ul. Elsnera, al. Warszawska, ul. Krochmalna.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie koncepcji m.in. rozwiązania w zakresie układu drogowego;
2. Opracowanie dokumentacji projektowej w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia;
3. Sprawowanie nadzoru autorskiego nad robotami wykonywanymi na podstawie dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 215439,04 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegającej na budowie/przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego - Część II - ul. Filaretów, ul. Romera, al. Kraśnicka, ul. Zemborzycka.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie koncepcji m.in. rozwiązania w zakresie układu drogowego;
2. Opracowanie dokumentacji projektowej w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia;
3. Sprawowanie nadzoru autorskiego nad robotami wykonywanymi na podstawie dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 207834,93 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegającej na budowie/przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego - Część III - ul. Narutowicza, ul. Koryznowej, ul. Wodopojna, ul. Doświadczalna, al. gen. Wł. Andersa, ul. Nadbystrzycka, ul. Prusa, ul. Jaczewskiego, al. Wincentego Witosa, ul. Herberta, ul. Zesłańców Sybiru, ul. Dożynkowa.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie koncepcji m.in. rozwiązania w zakresie układu drogowego;
2. Opracowanie dokumentacji projektowej w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia;
3. Sprawowanie nadzoru autorskiego nad robotami wykonywanymi na podstawie dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 216628,48 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegającej na budowie/przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego - Część IV - ul. Droga Męczenników Majdanka, ul. Armii Krajowej, ul. Wileńska, al. Sikorskiego, ul. Krańcowa, al. Głęboka, ul. Okopowa, ul. Głuska, ul. Orkana, ul. Roztocze.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie koncepcji m.in. rozwiązania w zakresie układu drogowego;
2. Opracowanie dokumentacji projektowej w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia;
3. Sprawowanie nadzoru autorskiego nad robotami wykonywanymi na podstawie dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 170857,10 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej modernizacji infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegającej na budowie/przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego - Część V - al. Piłsudskiego, al. Spółdzielczości Pracy, ul. Kunickiego, ul. Mełgiewska, ul. Gospodarcza, ul. Bohaterów Monte Casino, ul. Wojciechowska, ul. Diamentowa, ul. Popiełuszki, ul. Stanisława Węglarza, ul. Lubelskiego Lipca 80’, ul. Koncertowa, ul. Nałkowskich, ul. Zbożowa.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Opracowanie koncepcji m.in. rozwiązania w zakresie układu drogowego;
2. Opracowanie dokumentacji projektowej w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia;
3. Sprawowanie nadzoru autorskiego nad robotami wykonywanymi na podstawie dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 197401,48 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną w Części nr 1 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 851713,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 851713,50 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 491508,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 783633,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 491508,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROADPROJECT Aleksandra Szuflita, Krzysztof Sowa, Rafał Tomalka Spółka Cywilna

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Aleksandra Szuflita, Krzysztof Sowa, Rafał Tomalka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123451212

7.3.3) Ulica: ul. Organowa 5/32

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-882

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Projekty organizacji ruchu - ROADWORK Michał Wierzchowski

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 491508,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 455100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 608542,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 455100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROADPROJECT Aleksandra Szuflita, Krzysztof Sowa, Rafał Tomalka Spółka Cywilna

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Aleksandra Szuflita, Krzysztof Sowa, Rafał Tomalka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123451212

7.3.3) Ulica: ul. Organowa 5/32

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-882

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Projekty organizacji ruchu - ROADWORK Michał Wierzchowski

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 455100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 473304,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 880434,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 473304,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROADPROJECT Aleksandra Szuflita, Krzysztof Sowa, Rafał Tomalka Spółka Cywilna

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Aleksandra Szuflita, Krzysztof Sowa, Rafał Tomalka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123451212

7.3.3) Ulica: ul. Organowa 5/32

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-882

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Projekty organizacji ruchu - ROADWORK Michał Wierzchowski

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 473304,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-03-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi