Tworzenie, opracowanie i korekta metadanych w programie Muscat w bazie RISM wytypowanych do POPC „Dziedzictwo muzyki polskiej w otwartym dostępie” (...)– 12 części

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00231856
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-13 15:28
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5252214269
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wprowadzania danychUsługi przetwarzania danych

Wykonawcy

11 przyznanych

Jan BarakatWrocław, PL
13 854,72 PLN
Natalia WrzosWrocław, PL
13 800 PLN
Marta OprzyszakWrocław, PL
13 900 PLN
Michał JagoszJózefosław, PL
13 900 PLN
Bartosz JagiełłoWrocław, PL
14 800 PLN
Lidia BialuchaTychy, PL
1962 PLN
Klara Amelia ZienkiewiczGdańsk, PL
13 956 PLN
Zofia ChankowskaWarszawa, PL
13 980 PLN
Julita RuszukWarszawa, PL
14 112 PLN
Marcel MrozowskiOlecko, PL
13 980 PLN
Magdalena MaciejakStanin, PL
14 400 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.