Budowa chodników ze zjazdami w ciągu dróg powiatowych powiatu kraśnickiego
Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00231556
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00231556/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-13 14:05
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-208fe754-0643-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7151537701
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00231556 z dnia 2021-10-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodników ze zjazdami w ciągu dróg powiatowych powiatu kraśnickiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029369
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 2A
1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-204
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 818264126
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-krasnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-krasnik.powiatkrasnicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdp-powiatkrasnicki.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodników ze zjazdami w ciągu dróg powiatowych powiatu kraśnickiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-208fe754-0643-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00231556
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161132/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP/7/TP/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 255241,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa chodnika wraz ze zjazdami przy drodze powiatowej nr 2701L na odcinku Zakościelne-Skorczyce-Popkowice w miejscowości Popkowice.Powyżej określona Część nr 1 stanowi jednocześnie Zadanie nr 1
Ilości robót przewidzianych do wykonania w ramach niniejszej części/zadania określono w załączonym do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) przedmiarze robót i kosztorysie ofertowym(Zał. nr 2a do SWZ)
Zasady prowadzenia i odbioru robót budowlanych związanych z wykonaniem chodnika określają odpowiednie Szczegółowe specyfikacje techniczne załączone do SWZ.
Lokalizacja i zakres robót zgodnie z załączonymi do SWZ planem zagospodarowania terenu itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 65008,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa chodników w ciągu dróg powiatowych w gminie Gościeradów.W zakres powyżej określonej część nr 2 wchodzi wykonanie następujących sześciu zadań:
Zadanie nr 2 – Budowa chodnika w miejscowości Aleksandrów.
Zadanie nr 3 - Budowa chodnika w miejscowości Księżomierz Kolonia.
Zadanie nr 4 - Budowa chodnika w miejscowości Księżomierz Gościeradowska.
Zadanie nr 5 - Budowa chodnika w miejscowości Łany.
Zadanie nr 6 - Budowa chodnika w miejscowości Marynopole.
Zadanie nr 7 - Budowa chodnika w miejscowości Gościeradów Plebański.
Ilości robót przewidzianych do wykonania w ramach poszczególnych zadań określono w załączonych do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) przedmiarach robót i kosztorysach ofertowych.
Zasady prowadzenia i odbioru robót budowlanych związanych z wykonaniem chodników określają odpowiednie Szczegółowe specyfikacje techniczne załączone do SWZ. Lokalizacja i zakres robót zgodnie z załączonymi do SWZ planami/projektami zagospodarowania terenu itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 190232,52 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102677,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118523,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102677,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budownictwo Drogowe, Piotr Groszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 060612825
7.3.4) Miejscowość: Majdan Obleszcze 4
7.3.5) Kod pocztowy: 23-225
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 102677,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328117,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328117,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328117,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budownictwo Drogowe, Piotr Groszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 060612825
7.3.4) Miejscowość: Majdan Obleszcze 4
7.3.5) Kod pocztowy: 23-225
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328117,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |