Wymianę stolarki okiennej budynku Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego przy ul. Wawelskiej 56 w Warszawie.

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00230902
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00230902/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-13 11:19
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33874318-1bac-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5250006124
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty budowlaneIzolacja cieplnaTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00230902 z dnia 2021-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymianę stolarki okiennej budynku Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego przy ul. Wawelskiej 56 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006472421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wawelska 56

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-922

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.baran@ksap.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ksap.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ksap.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Jednostka Organizacyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymianę stolarki okiennej budynku Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego przy ul. Wawelskiej 56 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33874318-1bac-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230902

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00042797/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zakup i wymiana stolarki okiennej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00190173/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BA.260.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - wymiana stolarki okiennej na elewacji wschodniej.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących:
a) demontaż stolarki okiennej pcv oraz podokienników zewnętrznych stalowych
b) montaż stolarki okiennej pcv oraz podokienników stalowych ocynkowanych, powlekanych
c) obróbka ościeżnic wewnętrznych i zewnętrznych wraz z parapetami.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji technicznej
wykonania i odbioru robót budowlanych (Załącznik nr 1a do SWZ), w załączonej Dokumentacji projektowej (Załącznik Nr 1b do SWZ) oraz w przedmiarze robót (Załącznik nr 1c do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 184841,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - wymiana stolarki okiennej na elewacji zachodniej od dziedzińca.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących:
a) demontaż stolarki okiennej pcv oraz podokienników zewnętrznych stalowych
b) montaż stolarki okiennej pcv oraz podokienników stalowych ocynkowanych, powlekanych
c) obróbka ościeżnic wewnętrznych i zewnętrznych wraz z parapetami
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (Załącznik nr 1 1a do SWZ SWZ), w załączonej Dokumentacji projektowej (Załącznik Nr 1b do SWZ) oraz w przedmiarze robót (Załącznik nr 1c do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 87783,71 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - wymiana stolarki okiennej na elewacji południowej.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących:
a) demontaż stolarki okiennej pcv oraz podokienników zewnętrznych stalowych
b) montaż stolarki okiennej pcv oraz podokienników stalowych ocynkowanych, powlekanych
c) obróbka ościeżnic wewnętrznych i zewnętrznych wraz z parapetami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (Załącznik nr 1a do SWZ SWZ), w załączonej Dokumentacji projektowej (Załącznik Nr 1b do SWZ) oraz w przedmiarze robót (Załącznik nr 1c do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 468198,48 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

2021-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane