„Przebudowa placówek oświatowych w ramach zadań pn.: „Przebudowa Szkoły Podstawowej w Woli Młockiej” oraz „Przebudowa Szkoły Podstawowej w Glinojecku””.

Gmina Glinojeck

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00231649
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00231649/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-13 14:26
Lokalizacja
Glinojeck, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e752235-152b-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5661881129
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00231649 z dnia 2021-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa placówek oświatowych w ramach zadań pn.: „Przebudowa Szkoły Podstawowej w Woli Młockiej” oraz „Przebudowa Szkoły Podstawowej w Glinojecku””.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Glinojeck

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377882

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Płocka, 12

1.5.2.) Miejscowość: Glinojeck

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-450

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@e-glinojeck.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glinojeck.e-biuletyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl oraz https://glinojeck.e-biuletyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa placówek oświatowych w ramach zadań pn.: „Przebudowa Szkoły Podstawowej w Woli Młockiej” oraz „Przebudowa Szkoły Podstawowej w Glinojecku””.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e752235-152b-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00231649

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002085/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa Szkoły Podstawowej w Glinojecku - poprawa infrastruktury

1.1.7 Przebudowa Szkoły Podstawowej w Woli Młockiej - poprawa infrastruktury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180061/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.42.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 24145,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana okien w Szkole podstawowej w Glinojecku w ramach
zadania pn.: „Przebudowa placówek oświatowych w ramach zadań pn.: „Przebudowa Szkoły
Podstawowej w Woli Młockiej” oraz „Przebudowa Szkoły Podstawowej w Glinojecku””.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
- wymianę okien

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Wykonawca którego dane były widoczne na miniPortalu w akapicie „Oferty przesłane
do postępowania” zgodnie z ustaleniami Zamawiającego - wybrał ID postępowania
nr ocds-148610-6e752235-152b-11ec-b885-f28f91688073, natomiast wysłał ofertę na adres innego odbiorcy w związku z powyższym do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta w niniejszym postępowaniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane