Dostawa sypkiego preparatu biologicznego do przyśpieszania procesu kompostowania oraz neutralizacji uciążliwości zapachowej powstającej podczas przetwarzania odpadów zielonych

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA W M. ST. WARSZAWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00240993
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-21 13:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272391342
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kultury mikrobiologiczne

Wykonawcy

2 przyznane

STANISŁAW KOLBUSZStężyca, PL
58 662,5 PLN
STANISŁAW KOLBUSZStężyca, PL
58 662,5 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.