Modernizacja słoniarni w związku z planowanym przyjęciem trzech samic słonia afrykańskiego na terenie Nowego Zoo.

OGRÓD ZOOLOGICZNY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00231622
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00231622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-13 14:21
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7fe0adc3-25d7-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7770003475
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ HEMMERLINGDopiewo, PL · lot 0
172 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00231622 z dnia 2021-10-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja słoniarni w związku z planowanym przyjęciem trzech samic słonia afrykańskiego na terenie Nowego Zoo.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OGRÓD ZOOLOGICZNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632100057

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kaprala Wojtka 3

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-063

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wgpr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zoo.poznan.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja słoniarni w związku z planowanym przyjęciem trzech samic słonia afrykańskiego na terenie Nowego Zoo.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fe0adc3-25d7-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00231622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001118/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja słoniarni w związku z planowanym przyjęciem trzech samic słonia afrykańskiego - Nowe Zoo.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W związku z nie planowaną zmianą terminu przybycia słoni, ze względu na zmianę opiekuna w ZOO w Duisburgu, czego Zamawiający nie mógł przewiedzieć, ani nie miał wpływu na tę zmianę, oraz z uwagi na fakt, konieczności wprowadzenia istotnych modyfikacji w treści opracowanego opisu przedmiotu zamówienia, Zamawiający nie mógł zachować terminów określonych dla trybu podstawowego.

Podstawa prawna art. 301 ust 1 pkt 3 PZP

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ST/271/5/2021

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ST/271/5/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 172400 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dodatkowego ogrodzenia na wybiegu słoni wg.projektu:
-wykonanie stóp fundamentowych
-osadzenie slupów stalowych z rur Ro219,1*8
-wykonanie ogrodzenia z lin stalowych fi 38
-montaż ogrodzenia elektrycznego
Wykonanie bram stalowych ocynkowanych w ilości szt.2 z profili stalowych Rp.250*150*10 wg.projektu
Wykonanie i osadzenie na wybiegu słoniarni konstrukcji stalowej bramy nr.1
-Wykonanie stóp fundamentowych
-wykonanie belki żelbetowej
-osadzenie konstrukcji bramy z profili stalowych Rk.250*150*10; Rk. 150*8; Ro.139,7*8
- wykonanie konstrukcji bramy z profili stalowych ocynkowanych
- montaż toru bramy w belce żelbetowej
-montaż bramy
-montaż silnika i napędu bramy bez zasilania silnika
Wykonanie i osadzenie na wybiegu słoniarni konstrukcji stalowej bramy nr.2
-Wykonanie stóp fundamentowych
-wykonanie belki żelbetowej
-osadzenie konstrukcji bramy z profili stalowych Rk.250*150*10; Rk. 150*8; Ro.139,7*8
- wykonanie konstrukcji bramy z profili stalowych ocynkowanych
- montaż toru bramy w belce żelbetowej
-montaż bramy
-montaż silnika i napędu bramy bez zasilania silnika
Zakres prac nierealizowany na tym etapie inwestycji.
Zakres prac nie obejmuje robót związanych z pracami modernizacyjnymi wewnątrz budynku i drobnych prac na wybiegu słoni.
-nie wykonujemy-kosza na siano wraz z montażem; montażu mechanizmu opuszczania i podnoszenia wciągnika; oraz zagęszczenia i wymiany uszkodzonych elementów bram.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212052 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212052 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212052 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bagbud Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Hemmerling

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7771800386

7.3.3) Ulica: Nowa 7

7.3.4) Miejscowość: Dopiewo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-070

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane