Modernizacja dachu budynku Oddziałów Rehabilitacji w Kochcicach – połać południowa i połać wschodnia
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00232272
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00232272/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-14 09:23
- Lokalizacja
- Piekary Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-490e511d-0717-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 4980107015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00232272 z dnia 2021-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku Oddziałów Rehabilitacji w Kochcicach
– połać południowa i połać wschodnia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000868307
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bytomska 62
1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-940
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@urazowka.piekary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.urazowka.piekary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://urazowka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu budynku Oddziałów Rehabilitacji w Kochcicach– połać południowa i połać wschodnia
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-490e511d-0717-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00232272
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001938/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dachu budynku Oddziałów Rehabilitacji w Kochcicach – połać południowa i połać wschodnia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162701/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.270-37/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 123891,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do
rejestru zabytków – Pałac w Kochcicach (nr rejestru A/499) – wykorzystywany dla potrzeb
Oddziałów Rehabilitacyjnych Kochcice (stanowiących jednostkę terenową Samodzielnego
Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgi Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach
Śląskich), zlokalizowany w Kochcicach przy ul. Zamkowej 1, na działce nr ewid. 137/30 obręb
Kochcice, polegające na modernizacji dachu w zakresie:
- modernizacji połaci południowej i wschodniej, krytych dachówką ceramiczną klasztorną,
- remont kominów,
- montaż zwodów instalacji piorunochronnej,
- oszklenie wolich oczek;
1) według dokumentacji:
„Projekt budowlany. Modernizacja dachu w budynku Oddziałów Rehabilitacyjnych w Kochcicach
– połać południowa i połać wschodnia”
2) sporządzonego przez:
mgr. Inż. arch. Marka Miodońskiego, jednostka projektowa: Bytomska Pracownia Projektowa
BUDOPROJEKT Sp. z o.o. 41-902 Bytom, ul. Batorego 30/4.
3) zgodnie z pozwoleniem Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków
w Katowicach Delegatura w Częstochowie z dnia 18 września 2020 r.
o numerze CZ/305/2020.
4) według dokumentacji, Załącznik nr 4a do SWZ - Przedmiar robót;
5) według dokumentacji, Załącznik nr 4b do SWZ - Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru
robót;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ramach przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty.| 2021-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |