Remont drogi powiatowej nr 2335S na odcinku Polski Las do Kolonii Woźnickiej - ETAP I
Gmina Woźniki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00232159
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00232159/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-14 08:45
- Lokalizacja
- Woźniki, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08fe308d-1600-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5751865134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00232159 z dnia 2021-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 2335S na odcinku Polski Las do Kolonii Woźnickiej - ETAP I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Woźniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 11
1.5.2.) Miejscowość: Woźniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-289
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 36 69 900
1.5.8.) Numer faksu: 36 69 905
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wozniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wozniki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.wozniki.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 2335S na odcinku Polski Las do Kolonii Woźnickiej - ETAP I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08fe308d-1600-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00232159
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180759/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 439024,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje remont drogi powiatowej (ulica Dąbrowa w miejscowości Woźniki) o długości 700 m. W zakres robót wchodzi przebudowa konstrukcji drogi oraz jej nawierzchni, korekta drogi w profilu w celu polepszenia odwodnienia powierzchniowego. Przebudowa obejmuje również wykonanie konstrukcji i nawierzchni istniejących zjazdów prywatnych. W ramach zadania zostaną wyremontowane istniejące przepusty oraz rowy, zostanie przeprowadzona korekta geometrii skrzyżowań z drogami bocznymi.
Przewidywany zakres prac:
- rozbiórka istniejącej nawierzchni,
- rozbiórka istniejącej konstrukcji drogi,
- wykonanie nowej konstrukcji drogi,
- wykonanie nowej nawierzchni drogi o szerokości 5,0 m z betonu asfaltowego - 3571,62 m2,
- zabezpieczenie sieci teletechnicznej, elektroenergetycznej rurami dwudzielnymi fi 160 - 34,00 m,
- remont odwodnienia poprzez poprawę spadków poprzecznych oraz podłużnych, remont przepustów i rowów,
- wykonanie nowej konstrukcji zjazdów i nawierzchni z kostki brukowej - 110,31 m2,
- wykonanie poboczy gruntowych wzdłuż krawędzi jezdni o szer. 0,75 m,
- urządzenie zieleni.
Konstrukcja drogi:
- 5 cm warstwa ścieralna beton asfaltowy AC11S 50/70,
- 20 cm podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej 0/31,5 z kruszywem C90/3
- 15 cm warstwa ulepszonego podłoża z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym C1,5/2,0<4MPa.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentacji technicznej i przedmiarze robót.
3. Jeżeli w dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę - Zamawiający dopuszcza składanie ofert z rozwiązaniami równoważnymi, o ile zapewnią one zgodność realizacji przedmiotu zamówienia z dokumentacją stanowiącą załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 535436,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 640640,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 535436,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAFALIN Sp. z o.o. Sp. komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5732909072
7.3.3) Ulica: Malicka 42
7.3.4) Miejscowość: Blachownia
7.3.5) Kod pocztowy: 42-290
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 535436,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |