Zakup wraz z dostawą wyposażenia pracowni diagnostyki samochodowej

Powiat Wałecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00251389
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-29 12:10
Lokalizacja
Wałcz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7651676498
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia warsztatoweSymulatoryRóżne meble i wyposażenieSilniki do pojazdów i części silnikówElementy samochodowe

Wykonawcy

5 przyznanych

SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
256 947 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
39 999,6 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE KOGEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
12 627,18 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
123 000 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE KOGEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
60 516 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.