Przebudowa 14 pokoi hotelowych w budynku administracyjnym Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00232497
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00232497/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-14 10:27
Lokalizacja
Brwinów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb0246d6-019b-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5342277210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00232497 z dnia 2021-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa 14 pokoi hotelowych w budynku administracyjnym Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

1.3.) Oddział zamawiającego: Centrala w Brwinowie, Oddział w Krakowie, Oddział w Poznaniu, Oddział w Radomiu,Oddział w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015900539

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pszczelińska 99

1.5.2.) Miejscowość: Brwinów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: radom@cdr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cdr.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cdr-brwinow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa 14 pokoi hotelowych w budynku administracyjnym Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb0246d6-019b-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00232497

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011944/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa części hotelowej w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie O/Radom

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155625/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.DAG.26.90.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 263129,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie 14 pokoi hotelowych, połączonych węzłem sanitarnym, na pokoje wydzielone w budynku administracyjnym Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu na podstawie dokumentacji projektowej pn. „Projekt przebudowy 14 pokoi hotelowych połączonych węzłem sanitarnym na pokoje wydzielone w budynku administracyjnym Centrum Doradztwa
Rolniczego w Radomiu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera uproszczona dokumentacja projektowa - Załącznik Nr 1 do SWZ i wzór umowy – Załącznik nr 2. Zamawiający wymaga aby wykonawca w ramach realizacji Zamówienia zabezpieczył korytarze hotelu przed zabrudzeniami mogącymi wydostawać się z przebudowywanych pokoi. Okres gwarancji: min. 24 miesiące. (Uwaga: Okres gwarancji jest kryterium oceny ofert).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta od wykonawcy Spółdzielnia Rzemieślnicza ”BUDOWLANA”, ul. Kilińskiego 15/17, 26-600 Radom. Cena oferty przekracza środki finansowe zamawiającego, jakie zostały przeznaczone na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 407100,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 407100,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane