Doposażenie Centrum Rehabilitacji
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00233165
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-14 13:20
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8981816856
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
27 przyznanych
RONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLN'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
43 416 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
45 175,94 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
45 175,94 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLN'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
43 416 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
45 175,94 PLN'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
43 416 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
45 175,94 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
45 175,94 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
45 175,94 PLNIWONA RENZPoznań, PL
14 202 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
45 175,94 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNRONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
88 863 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
45 175,94 PLN'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
43 416 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.