„Budowa sieci oświetlenia drogi gminnej Dąbrówka Tuchowska – Meszna Opacka – etap VII”
GMINA TUCHÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00232547
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00232547/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-14 10:41
- Lokalizacja
- Tuchów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b84cecb-0f0c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9930336443
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00232547 z dnia 2021-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sieci oświetlenia drogi gminnej Dąbrówka Tuchowska – Meszna Opacka – etap VII”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TUCHÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661168
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Tuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-170
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 652 51 76
1.5.8.) Numer faksu: 14 652 51 09
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@tuchow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuchow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/tuchow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa sieci oświetlenia drogi gminnej Dąbrówka Tuchowska – Meszna Opacka – etap VII”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b84cecb-0f0c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00232547
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003620/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 "Budowa sieci oświetlenia drogi gminnej Dąbrówka Tuchowska - Meszna Opacka - etap VII"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171548/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP–271-12/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres opracowania obejmuje :
I. Budowa oświetlenia :
1. Montaż i stawianie słupów linii napowietrznej nn z żerdzi wirowanych - pojedynczy o długości do 10.5 m – żerdź E-10,5/4,3 – 6 szt
2. Montaż i stawianie słupów linii napowietrznej nn z żerdzi wirowanych - pojedynczy o długości do 10.5 m – żerdź E 10,5/6 – 3 szt
3. Montaż i stawianie słupów linii napowietrznej nn - pojedynczy z ustojami – żerdzie żelbetowe ŻN 10/200 – 3 szt
4. Montaż i stawianie słupów linii napowietrznej nn - pojedynczy z ustojami - żerdzie żelbetowe ŻN 12/200 – 1 szt
5. Montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie – wysięgniki rurowe W-O/1 – 4 szt.
6. Montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie - wysięgniki rurowe W-O/1 – 2 szt.
7. Montaż wysięgników rurowych o masie do 15 kg na słupie - wysięgniki rurowe WL-2 – 1 szt
8. Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na wysięgniku – lampa oświetleniowa LED – 7 szt
9. Montaż skrzynki bezpiecznikowej w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych - 7 szt
10. Montaż haków na słupach – 20 szt
11. Montaż skrzynek rozdzielczych o masie do 10 kg - szafki bezpiecznikowe naścienne SON – 1 szt
12. Układanie kabli o masie do 0.5 kg/m przez wciąganie do rur osłonowych mocowanych na słupach betonowych - przewód AsXSn 2x25mm2 – 6m
13. Montaż przewodów izolowanych linii napowietrznej nn typu AsXSn lub podobnych - AsXSn 2x25mm2 - 0,584 km przewodu
14. Montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych nn z przewodów izolowanych – 2 szt
15. Montaż uziomów poziomych lub przewodów uziemiających przy głębokości wykopu 1.0 m w gruncie kat. III – 60 m
16. Układanie przewodów uziemiających na słupach wirowanych - bednarka do 200 mm2 – 30 m
17. Pierwszy pomiar uziemienia ochronnego lub roboczego – 3 pomiary
18. Opłaty, obsługa geodezyjna – 1 kpl
II Budowa linii kablowej :
19. Kopanie rowów dla kabli w sposób ręczny w gruncie kat.m3 IV - 2,560 m3
20. Nasypanie warstwy piasku na dnie rowu kablowego o m szerokości do 0.4 m – 8 m
21. Układanie kabli o masie do 0.5 kg/m w rowach kablowych m ręcznie – kabel NA2XY-J 4x25 mm2 – 9 m
22. Układanie kabli o masie do 0.5 kg/m przez wciąganie do rur osłonowych mocowanych na słupach betonowych kabel NA2XY-J 4x25 mm2 – 9 m
23. Zasypywanie rowów dla kabli wykonanych ręcznie w m3 gruncie kat. IV – 1,920 m3
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67493,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67420,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTROTECH Ewelina Mucha
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 66217630
7.3.4) Miejscowość: SANCYGNIÓW 80
7.3.5) Kod pocztowy: 28-440
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67420,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |