Remont drogi gminnej Nr 360606W Hołubla - Krynki oraz drogi Nr 360604W Stare Trębice - gr. gm. Repki- Sawice

Gmina Paprotnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00233194
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00233194/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-14 13:29
Lokalizacja
Paprotnia, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d0e108f-e87f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8212433653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00233194 z dnia 2021-10-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nr 360606W Hołubla - Krynki oraz drogi
Nr 360604W Stare Trębice - gr. gm. Repki- Sawice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Paprotnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 2

1.5.2.) Miejscowość: Paprotnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-107

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@paprotnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paprotnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.paprotnia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej Nr 360606W Hołubla - Krynki oraz drogi
Nr 360604W Stare Trębice - gr. gm. Repki- Sawice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d0e108f-e87f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233194

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003229/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont drogi gminnej Nr 360606W Hołubla - Krynki oraz drogi Nr 360604W Stare Trębice - gr. gm. Repki- Sawice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119281/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RLOZ.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania: Remont drogi gminnej Nr 360606W Hołubla - Krynki oraz drogi Nr 360604W Stare Trębice - gr. gm. Repki- Sawice o łącznej długości 1749 mb, która obejmuje:
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- odwodnienie korpusu drogowego
- podbudowy z kruszywa
- warstwa wiążąca z mieszanek mineralno – asfaltowych gr. 5 cm
- warstwa ścieralna z mieszanek mineralno – asfaltowych gr 4 cm
- roboty wykończeniowe – pobocza z kruszywa i czyszczenie rowów
- oznakowanie dróg

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

na podstawie art. 310 pkt 1) ustawy pzp

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1013133,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1282243,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-10-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane