Przygotowanie Oddziału PDiM do stosowania bardziej efektywnych metod leczenia w związku z negatywnymi skutkami stanu epidemii dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w związku z COVID-19
WOJEWÓDZKI SZPITAL NEUROPSYCHIATRYCZNY IM. DR. EMILA CYRANA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00241780
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00241780/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-22 08:57
- Lokalizacja
- Lubliniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8dbc44ba-0b69-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5751656554
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneInstalowanie okablowania komputerowegoUsługi instalowania urządzeń telewizyjnych
Wykonawcy
1 przyznane
ANDRZEJ GABRYSIAKLubliniec, PL · lot 0
1 276 635,52 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00241780 z dnia 2021-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przygotowanie Oddziału PDiM do stosowania bardziej efektywnych metod leczenia w związku z negatywnymi skutkami stanu epidemii dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w związku z COVID-19
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL NEUROPSYCHIATRYCZNY IM. DR. EMILA CYRANA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 48
1.5.2.) Miejscowość: Lubliniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-700
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wsnlc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wsnlc.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie Oddziału PDiM do stosowania bardziej efektywnych metod leczenia w związku z negatywnymi skutkami stanu epidemii dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w związku z COVID-192.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8dbc44ba-0b69-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00241780
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000964/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przygotowanie Oddziału PDiM do stosowania bardziej efektywnych metod leczenia w związku z negatywnymi skutkami stanu epidemii dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w związku z COVID-19
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.382.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace remontowo-budowlane1. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do wykonania robót takich jak:
˗ Roboty przygotowawcze
˗ Roboty ogólnobudowlane
˗ Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
˗ Roboty instalacyjne wod.-kan., c.o. i wentylacja
˗ Roboty instalacyjne elektryczne
˗ Biały montaż
˗ Wykonanie ścianek działowych
˗ Ułożenie wykładzin
˗ Wywóz gruzu
2. Szczegółowy opis zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają:
1) Dokumentacja techniczna dla części 1: warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót (załącznik nr 6.1 do SWZ),
2) Wzór umowy (załącznik nr 7 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1121060,93 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Prace związane z wykonaniem dozoru wizyjnego oraz łączy teletechnicznych.1. W ramach realizacji zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do wykonania robót takich jak:
˗ Montaż koryt kablowych
˗ Dostosowanie systemu dozoru wizyjnego oraz sieci teletechnicznej (LAN) do istniejących na terenie Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego tj:
system dozoru wizyjnego opartego na systemie IP firmy NOVUS oraz
sieć teletechniczna (LAN) oparta na systemie firmy EMITER kategorii F/FTP 6A
˗ Instalacja infrastruktury dozoru wizyjnego
˗ Instalacja infrastruktury telefonicznej
˗ Instalacja infrastruktury LAN
˗ Próby funkcjonowania elementów infrastruktury
2. Szczegółowy opis zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawierają:
1) Dokumentacja techniczna dla poszczególnych części: warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót, schematy (załącznik nr 6.2 do SWZ),
2) Wzór umowy (załącznik nr 7 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
51312000-2 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych
4.5.5.) Wartość części: 94696,09 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1276635,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1276635,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1276635,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Andrzej Gabrysiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5750012932
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 3
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1276635,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta na część 2 zamówienia podlega odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |