Naprawa dróg leśnych w Nadleśnictwie Czarne Człuchowskie w 2021 r.
Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00233364
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00233364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-14 14:04
- Lokalizacja
- Czarne, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ebbb61a-1d24-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8430003040
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00233364 z dnia 2021-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa dróg leśnych w Nadleśnictwie Czarne Człuchowskie w 2021 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528377
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 2
1.5.2.) Miejscowość: Czarne
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-330
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 598332011
1.5.8.) Numer faksu: 598332015
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czarne@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarne-czluchowskie.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/czarneczluchowskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa dróg leśnych w Nadleśnictwie Czarne Człuchowskie w 2021 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ebbb61a-1d24-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00067978/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Naprawa dróg leśnych w Nadleśnictwie Czarne Człuchowskie w 2021 r
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191982/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NI.270.1.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 411800 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie odcinkowych napraw dróg leśnych przy użyciu kruszywa naturalnego łamanego frakcji 0/31,5 mm oraz wyprofilowanie w tych miejscach poboczy. Dodatkowo w drodze nr 118 w leśnictwie Prusinowo zakres prac obejmuje karczowanie pni po wyciętych drzewach natomiast w drodze nr 214 w leśnictwie Sarniak profilowanie nawierzchni gruntowej na odcinku 1280 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ze względu na to że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaZamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia, do ceny złożonej najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 592221,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 592221,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |