Przebudowa drogi gminnej Nr 107700L w msc. Wronów wraz z budową chodnika
Gmina Końskowola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00233113
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00233113/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-14 13:05
- Lokalizacja
- Końskowola, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e8cf776-ff55-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7162671389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00233113 z dnia 2021-10-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 107700L w msc. Wronów wraz z budową chodnika
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Końskowola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pożowska
1.5.2.) Miejscowość: Końskowola
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-130
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 818816201
1.5.8.) Numer faksu: 818816202
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konskowola.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkonskowola.bip.lubelskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-konskowola.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Nr 107700L w msc. Wronów wraz z budową chodnika2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e8cf776-ff55-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233113
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017367/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi gminnej nr 107700L w msc. Wronów wraz z budową chodnika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155250/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje roboty branży drogowej i telekomunikacyjnej.
Zakres zadania branży drogowej obejmuje w szczególności:
roboty przygotowawcze (odtworzenie trasy i punktów wysokościowych, usunięcie drzew i krzaków, zdjęcie warstwy humusu i darniny, rozebranie chodnika z płyt chodnikowych, przeniesienie słupków gazowych zlokalizowanych na trasie projektowanego chodnika),
ujednolicenie szerokości jezdni (miejscowe poszerzenia),
wzmocnienie konstrukcji nawierzchni jezdni poprzez wykonanie nakładki wzmacniającej,
budowę prawostronnego chodnika z kostki brukowej betonowej, w tym na odcinku od km 0+000,00 do km 1+039,00 oraz od km 1+154,00 do km 1+901,00 chodnika odsuniętego od krawędzi jezdni o szerokości 1,5 m, na odcinku od km 1+140,00 do km 1+154,00 chodnika przy krawędzi jezdni o szerokości 2 m,
budowę progu zwalniającego w km 0+304,50 i w km 1+556,00,
budowę wyniesionego przejścia dla pieszych w km 0+777,00 i w km 1+271,00,
budowę po lewej stronie drogi dojść do przejść dla pieszych (od km 0+769,50 do km 0+789,50 i od km 1+264,00 do km 1+276,00) o szerokości od 1,7 do 2 m,
wykonanie obustronnych poboczy wzmocnionych kruszywem naturalnym związanym spoiwem hydraulicznym o szerokości 0,75 m,
wykonanie trawników pomiędzy chodnikiem a poboczem kruszywowym,
regulację wysokościową zjazdów utwardzonych i utwardzenie kruszywem zjazdów gruntowych,
regulację wysokościową studzienek rewizyjnych kanalizacji sanitarnej, zasuw wodociągowych i hydrantów,
wykonanie nowego oznakowania poziomego i pionowego, w tym montaż znaków aktywnych D-6,
włączenie drogi gminnej do projektowanego ronda w miejscu istniejącego skrzyżowania z drogą wojewódzką i powiatową.
Zakres zadania branży telekomunikacyjnej obejmuje w szczególności:
budowę kanału technologicznego na całej długości przebudowywanej drogi.
Wykonawca zobowiązany jest również do opracowania, uzgodnienia i wprowadzenia czasowej organizacji ruchu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ m.in. w projekcie budowlanym, projekcie technicznym, STWIOWB, przedmiarze robót.. Zamawiający informuje, że przedmiar robót udostępniony w załączniku nr 1 do SWZ ma charakter pomocniczy dla sporządzenia oferty. Wykonawca zobowiązany jest w ofercie uwzględnić wszystkie roboty zawarte w dokumentacji projektowej niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przedmiar robót nie stanowi podstawy do wyceny ofert.
Wykonawca we własnym zakresie wykona odpowiednie zabezpieczenia i oznakowania robót.
Przy realizacji zamówienia wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia dowolnego producenta pod warunkiem, że materiały te i urządzenia posiadają parametry nie gorsze od opisanych w dokumentacji stanowiącej za łącznik nr 1 do SWZ.
W przypadku niezgodności pomiędzy poszczególnymi elementami dokumentacji technicznej stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ, Zamawiający prosi o ich wskazywanie na etapie przed terminem składania ofert, aby Zamawiający mógł dokonać ich interpretacji w formie odpowiedzi na pytania. Po zawarciu umowy, w przypadku pojawienia się w/w rozbieżności, Zamawiający będzie dokonywał ich interpretacji na bieżąco, bez możliwości podwyższenia wynagrodzenia ryczałtowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1649808,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2433548,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1649808,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8111532371
7.3.3) Ulica: Perzyny
7.3.4) Miejscowość: Zwoleń
7.3.5) Kod pocztowy: 26-700
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1649808,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |