Remont gminnych lokali mieszkalnych w budynku wspólnotowym przy ul. Pomorskiej 57 we Wrocławiu w zakresie instalacji co i cwu.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00233565
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00233565/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-18 08:17
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-823f7365-211c-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazowePrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00233565 z dnia 2021-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont gminnych lokali mieszkalnych w budynku wspólnotowym przy ul. Pomorskiej 57 we Wrocławiu w zakresie instalacji co i cwu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont gminnych lokali mieszkalnych w budynku wspólnotowym przy ul. Pomorskiej 57 we Wrocławiu w zakresie instalacji co i cwu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-823f7365-211c-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233565

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004359/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont pustostanów (lokali mieszklanych) - 200 adresów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196817/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/118/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 9722222 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 282510 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont gminnych lokali mieszkalnych w budynku wspólnotowym przy ul. Pomorskiej 57 we Wrocławiu w zakresie instalacji co i cwu.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zasilanej z kotłów dwufunkcyjnych na paliwo gazowe wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę lub zaświadczenia o braku sprzeciwu do zgłoszenia wykonania robót budowlanych wydanych przez organ administracji architektoniczno- budowlanej dla budynku w lokalach mieszkalnych nr: 4, 7, 9, 9a, 11, 16,
2) wykonanie robót budowlanych w lokalach mieszkalnych objętych przedmiotem zamówienia na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przeprowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym nie wpłynęła żadna oferta.
2021-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane