Przebudowa dróg w zakresie przebudowy zatok autobusowych na drogach powiatowych Powiatu Legionowskiego

Powiat Legionowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00233653
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00233653/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-18 08:42
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6abf51c6-f8ee-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5361597016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowych

Wykonawcy

1 przyznane

BAZ-BRUK Marek BazylewskiNasielsk, PL · lot 0
492 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00233653 z dnia 2021-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w zakresie przebudowy zatok autobusowych na drogach powiatowych Powiatu Legionowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Legionowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269858

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-119

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227640598

1.5.8.) Numer faksu: 227640566

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpu@powiat-legionowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiat-legionowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-legionowski/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg w zakresie przebudowy zatok autobusowych na drogach powiatowych Powiatu Legionowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6abf51c6-f8ee-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233653

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001697/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Przebudowa zatok autobusowych w drogach powiatowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141617/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.272.36.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 201980,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy dróg w zakresie przebudowy zatok autobusowych na drogach powiatowych Powiatu Legionowskiego, które obejmują:
1) Zadanie 1 - „Przebudowa drogi w zakresie przebudowy zatoki autobusowej na drodze powiatowej nr 1823W w msc. Legionowo, nazwa przystanku: Orzechowa 02”,
2) Zadanie 2 - „Przebudowa drogi w zakresie przebudowy zatoki autobusowej na drodze powiatowej nr 1823W w msc. Legionowo, nazwa przystanku Cmentarz 02”,
3) Zadanie 3 - „Przebudowa drogi w zakresie przebudowy zatoki autobusowej na drodze powiatowej nr 1802W w msc. Jachranka, nazwa przystanku: Ośrodek Warszawianka kierunek Dębe”,
4) Zadanie 4 - „Przebudowa drogi w zakresie przebudowy zatoki autobusowej na drodze powiatowej nr 1802W w msc. Jachranka, nazwa przystanku: Ośrodek Warszawianka kierunek Zegrze”,
5) Zadanie 5 - „Przebudowa drogi w zakresie przebudowy zatoki autobusowej na drodze powiatowej nr 1802W w msc. Izbica, nazwa przystanku: ul. Serocka”.
2. Szczegółowy zakres robót do wykonania określa (dołączony do każdego z zadań):
1) projekt wykonawczy, stanowiący załącznik do SWZ,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik do SWZ,
3) przedmiar robót, stanowiący załącznik do SWZ,
4) tymczasowa organizacja ruchu na czas trwania robót, stanowiąca załącznik do SWZ.
3. W przypadku wystąpienia rozbieżności w załącznikach do SWZ przyjmuje się następującą hierarchię ważności dokumentów:
1) projekt wykonawczy,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
3) przedmiar robót.
4. Roboty musza być wykonane zgodnie ze specyfikacją wykonania i odbioru robót dołączoną do dokumentacji przetargowej.
5. W przypadku okoliczności niezależnych od Wykonawcy uniemożliwiających prowadzenie robót oraz uchybienia terminom realizacji obowiązkiem Wykonawcy będzie zabezpieczyć i oznakować obszar uszkodzonych nawierzchni do czasu ich naprawy.
6. Wykonawca zobowiązany będzie zabezpieczyć i oznakować front robót w pasie drogowym.
7. W przypadku wyrządzenia przez Wykonawcę szkód podczas prowadzenia robót, Wykonawca zobowiązany będzie do naprawienia szkody, a w przeciwnym wypadku Zamawiający dokona potrącenia z faktury wystawionej przez Wykonawcę w wysokości pełnej wartości szkody.
8. Okres gwarancji oraz rękojmi wynosi 12 miesięcy od daty bezusterkowego odbioru końcowego robót lub daty usunięcia wad stwierdzonych w czasie odbioru robót.
9. Określenie wymagań zatrudnienia:
1) Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, w celu zapewnienia poprawnego wykonania przedmiotu umowy, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, na okres realizacji zamówienia, osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, tj.:
- operatora koparki oraz ładowarki,
- brukarza drogowego.
2) Wykonanie wyżej wymienionych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 ze zm.).
3) Wymóg powyższy nie dotyczy samego Wykonawcy lub Podwykonawcy (w tym wspólników spółek osobowych), który osobiście realizować będzie wyżej wymienione czynności na zasadzie jednoosobowej działalności gospodarczej (samozatrudnienie).
4) Ustalenie wymiaru zatrudnienia Zamawiający zostawia w gestii Wykonawcy.
5) Sposób weryfikacji zatrudnienia ww. osób i uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem wyżej wymienionych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213311-6 - Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 492000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BAZ-BRUK Marek Bazylewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 56811972700

7.3.3) Ulica: Osińskiego 19

7.3.4) Miejscowość: Nasielsk

7.3.5) Kod pocztowy: 05-190

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 492000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane