Remont elewacji w budynku oficyny w Zespole Pałacowo Parkowym w Rudołtowicach
Polski Związek Niewidomych Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00233380
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00233380/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-17 20:01
- Lokalizacja
- Rudołtowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c92b5f61-0700-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6381590555
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00233380 z dnia 2021-10-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji w budynku oficyny w Zespole Pałacowo Parkowym w Rudołtowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polski Związek Niewidomych Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27630234200130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zawadzkiego 128
1.5.2.) Miejscowość: Rudołtowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-229
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 449 05 59
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zameczek.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zameczek.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.zameczek.org.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Polski Związek Niewidomych Centrum Edukacyjno - Leczniczo - Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji w budynku oficyny w Zespole Pałacowo Parkowym w Rudołtowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c92b5f61-0700-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233380
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163509/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/RB/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont elewacji w budynku oficyny w Zespole Pałacowo Parkowym w Rudołtowicach. Zakres robót obejmuje:
1) Skucie tynków i prace naprawcze ścian zewnętrznych,
2) Renowacja stolarki okiennej – okna skrzyniowe – 9 sztuk;
3) Demontaż stolarki drzwiowej- 4 sztuki i wykonanie 3 nowych otworów drzwiowych oraz montaż 4 nowych drzwi ( 1 drzwi wejdą na to samo miejsce);
4) Zamurowanie 1 pary drzwi w ścianie północnej
5) Wykonanie nowych tynków i wprowadzenie kolorystyki w oparciu o badania stratygraficzne – zgodnie z wytycznymi konserwatorskimi – kolor KABE FARB WERK 420
6) Izolacja pionowych ścian fundamentowych wraz z drenażem opaskowym budynku oficyny, odprowadzeniem wody do studzienek;
7) Po wykonaniu izolacji pionowych- wykonanie/ odtworzenie chodnika wokół budynku z kostki betonowej nawiązującej stylem do istniejącej kostki oraz odtworzenie 4 studzienek kanalizacyjnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262522-6 - Roboty murarskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 6) pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wady w postępowaniu polegające na dokonaniu przez Zamawiającego czynności z naruszeniem przepisów ustawy pzp, które mają lub mogły mieć wpływ na wynik postępowania i nie są usuwalne, stanowią podstawę do unieważnienia tego postępowania.Zgodnie z zapisami art. 68 ustawy Prawo zamówień publicznych, przekazywanie ofert, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zapewniających zachowanie integralności, autentyczności, nienaruszalności danych i ich poufności w ramach wymiany i przechowywania informacji, w tym zapewniających możliwość zapoznania się z ich treścią wyłącznie po upływie terminu na ich składanie.
W związku z powyższym Zamawiający zgodnie z zapisami SWZ wymagał od Wykonawców złożenia oferty za pośrednictwem dedykowanego Formularza do złożenia dostępnego na platformie ePUAP oraz udostępnionego w systemie mini portal przesyłając ją na adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Zamawiającego na platformie ePUAP: /PZN_CELR/zameczek/skrytkaESP dostępnej pod adresem https://epuap.gov.pl/wps/portal.
Zamawiający wystąpił z wnioskiem do Ministra Cyfryzacji o nadanie uprawnień podmiotu publicznego do świadczenia usług na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP), jednakże przedłużająca się procedura uniemożliwia złożenia przez Wykonawców ofert.
Stosownie do art. 255 pkt 6) ustawy PZP, Zamawiający jest zobligowany unieważnić postępowanie w sytuacji, gdy:
1) Jest ono obarczone wadą,
2) Wada jest niemożliwa do usunięcia,
3) Wada ma uniemożliwiać zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy.
Zaistniały stan faktyczny wyczerpuje przesłanki zawarte w art. 255 pkt 6 ustawy PZP i Zamawiający zobowiązany był do unieważnienia niniejszego postępowania.
| 2021-10-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |