Remont drogi gminnej nr 109018L od km 3+100 do km 3+990 w miejscowości Branewka uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2021 roku spowodowanym przez intensywne opady deszczu.

Gmina Dzwola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00233995
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00233995/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-18 10:01
Lokalizacja
Dzwola, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33ce48a1-1570-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8621614932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JANOWIE LUBELSKIM W LIKWIDACJIJanów Lubelski, PL · lot 0
511 485,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00233995 z dnia 2021-10-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 109018L od km 3+100 do km 3+990 w miejscowości Branewka uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2021 roku spowodowanym przez intensywne opady deszczu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dzwola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 168

1.5.2.) Miejscowość: Dzwola

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-304

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 8752215

1.5.8.) Numer faksu: 158752223

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugdzwola@mbnet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzwola.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugdzwola.bip.lubelskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 109018L od km 3+100 do km 3+990 w miejscowości Branewka uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2021 roku spowodowanym przez intensywne opady deszczu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33ce48a1-1570-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233995

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00023246/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi gminnej nr 109018L od km 3+100 do km 3+990 w miejscowości Branewka uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2021 roku spowodowanym przez intensywne opady deszczu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181884/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 511485,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zaprojektowany remont-odbudowa drogi jest usytuowana w planie tak, aby wysokie walory
użytkowe były powiązane z otaczającym zagospodarowaniem przestrzennym oraz poczuciem bezpieczeństwa użytkowania. Gabaryty obiektu zostały dostosowane do warunków i potrzeb sytuacyjnych. Brak należytego utwardzenia nawierzchni, obciążenie pojazdami oraz działanie wód opadowych i czynników atmosferycznych spowodowało degradację drogi, dlatego też projektuje się konstrukcję o następujących warstwach:
Podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem – gr. 15 cm
Podbudowa z kruszywa kamiennego - gr. 25 cm
Warstwa wiążąca z masy mineralno - bitumicznej - gr. 4 cm.
Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego – gr. 4 cm.
Pobocza utwardzone kruszywem kamiennym lub destruktem asfaltowym – gr. 10 cm.
Zaprojektowano pobocza gruntowe o szerokości 0,25 m każde ze spadkami 8% w kierunku od osi jezdni . Uformowane pobocza gruntowe należy zagęścić do Is=0.97 oraz E2=100MPa. Wielkość robót została ujęta w przedmiarze robót.
Parametry techniczne drogi:
Kategoria drogi – gminna, klasy L
Prędkość projektowa – 30 km/h
Nawierzchnia – I I klasa obciążenia
Szerokość jezdni drogi– 3,50 m
Szerokość poboczy – 2 x 0,25 m .
Spadek poprzeczny jezdni – 2% jednostronny.
Spadek podłużny - zgodnie z istniejącym terenem.
Gabaryty elementów konstrukcyjnych obiektu oraz szczegółowe rozwiązania techniczne ich zastosowania przedstawiono na opracowaniach graficznych.
Wszystkie w/w roboty budowlane obejmują dostawę materiałów i urządzeń niezbędnych do wbudowania.
Po stronie Wykonawcy leży pełna obsługa geodezyjna: wytyczenie pasa drogowego i pozostałe niezbędne do realizacji robót czynności geodezyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 511485,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 678011,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 511485,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych w Janowie Lubelskim spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621442632

7.3.3) Ulica: Borownica 26

7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski

7.3.5) Kod pocztowy: 23-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 511485,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-10-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane