Remont dachu w budynku mieszkalnym przy ul. Sikorskiego 22-24 w Inowrocławiu
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00233983
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00233983/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-18 09:57
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8334839a-204d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00233983 z dnia 2021-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu w budynku mieszkalnym przy ul. Sikorskiego 22-24 w Inowrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu w budynku mieszkalnym przy ul. Sikorskiego 22-24 w Inowrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8334839a-204d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00233983
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001086/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Modernizacja budynku przy ul. Gen. Sikorskiego 22-24 (remont dachu)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194993/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.68.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dachu w budynku mieszkalnym przy ul. Sikorskiego 22-24 w Inowrocławiu, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny, dach wielospadowy o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką, wykonany w technologii tradycyjnej.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) demontaż pokrycia dachowego z dachówek,
2) demontaż i montaż rynien i rur spustowych,
3) demontaż i montaż okien dachowych oraz włazów kominiarskich,
4) rozbiórka obróbek blacharskich,
5) wywiezienie gruzu oraz blachy z rozbiórki,
6) rozebranie częściowe kominów wolnostojących,
7) przemurowanie kominów z cegieł,
8) naprawa tynków na podniszczonych kominach i obłożenie ich płytkami klinkierowymi,
9) wymiana elementów konstrukcyjnych dachu, wzmocnienie krokwi, odgrzybianie krawędziaków,
10) renowacja elementów wykuszy oraz obłożenie ścian nową blachą powlekaną,
11) ułożenie membrany paroprzepuszczalnej z warstwą termoplastycznego poliuretanu,
12) pokrycie dachu dachówką ceramiczną,
13) montaż spinek do mocowania dachówek oraz zabezpieczeń przeciwśniegowych,
14) osadzenie nowych włazów kominiarskich w połaci dachowej,
15) montaż uszczelnień styków ścian kominów i wykuszy z połacią dachową,
16) montaż taśmy wentylacyjnej, montaż ław kominiarskich, kominków wentylacyjnych oraz wyjść antenowych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r.Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129, ze zm. ), ponieważ cena najkorzystniejszej
oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia, a nie można obecnie zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2021-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |