SZP/242-138/2021 Zasoby lingwistyczne w ramach projektu „CLARIN – Wspólne Zasoby Językowe i Infrastruktura Technologiczna” – 4 zadania.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00234157
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-18 10:33
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Systemy baz danych
Wykonawcy
3 przyznane
SEBASTIAN ŻUROWSKITORUŃ, PL
54 000 PLNAgnieszka MykowieckaWarszawa, PL
50 000 PLNMałgorzata MarciniakWarszawa, PL
50 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.