REMONT SZATNI WRAZ Z ZAPLECZEM SANITARNYM KRYTEJ PŁYWALNI PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 W JELENIEJ GÓRZE
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00234187
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00234187/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-18 10:38
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63cc27ff-04ad-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00234187 z dnia 2021-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT SZATNI WRAZ Z ZAPLECZEM SANITARNYM KRYTEJ PŁYWALNI PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 W JELENIEJ GÓRZE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 75 46 390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT SZATNI WRAZ Z ZAPLECZEM SANITARNYM KRYTEJ PŁYWALNI PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 W JELENIEJ GÓRZE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63cc27ff-04ad-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00234187
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008694/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze przy ul. Moniuszki 9 w ramach JBO 2021
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197539/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.32.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 683384,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie pomieszczeń szatni damskiej i męskiej wraz z zapleczem sanitarnym w tym pomieszczeń z natryskami oraz łącznikiem pomiędzy szatniami w Szkole Podstawowej nr 11 przy ulicy Moniuszki w Jeleniej Górze.
Zadanie realizowane jest z „Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2021” - „Modernizacja krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze przy ul. Moniuszki 9”
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia w tym w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Mając na uwadze ten fakt Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1) Ustawy pzp.| 2021-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |