„Rozbudowa ul. Nad Dobrzynką na odcinku od DK-14 do ul. Łaskowice w systemie zaprojektuj i wybuduj”
Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00245494
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00245494/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-26 10:21
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c232e0c-eb85-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7252132934
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00245494 z dnia 2021-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa ul. Nad Dobrzynką na odcinku od DK-14 do ul. Łaskowice w systemie zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364429563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 175
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-447
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zim.lodz.bip-e.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zim.lodz.bip-e.pl/zim/zamowienia-publiczne/11993,Rozbudowa-ul-Nad-Dobrzynka-na-odcinku-od-DK-14-do-ul-Laskowice-w-systemie-zaproj.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa ul. Nad Dobrzynką na odcinku od DK-14 do ul. Łaskowice w systemie zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c232e0c-eb85-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00245494
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125643/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIM-DZ.2620.44.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 12987804,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę ul. Nad Dobrzynką na odcinku od DK-14 do ul. Łaskowice wraz z realizacją zaprojektowanej inwestycji.
1.1.Zakres inwestycji obejmuje:
- rozbudowę ul. Nad Dobrzynką - droga klasy Z,
- rozbiórkę i budowę nowego obiektu inżynierskiego nad ciekiem wodnym zlokalizowanego w ciągu ul. Nad Dobrzynka
- budowę ronda w ciągu ul. Nad Dobrzynką zgodnie z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, rysunek koncepcyjny ronda stanowi załącznik nr 5 do niniejszego PFU,
- budową ronda na skrzyżowaniu ul. Nad Dobrzynką z ul. Łaskowice, rysunek koncepcyjny ronda stanowi załącznik nr 6 do niniejszego PFU,
- budowę kanału deszczowego łączącego projektowany układ drogowy z rzeką Ner,
- Budowę odwodnienia układu drogowego ( w oparciu o kanał deszczowy i rowy odwadniające),
- budowę oświetlenia,
- budowę kanału technologicznego,
- budowę Ciągu pieszo-rowerowego w ul. Nad Dobrzynką,
- zagospodarowanie terenów zielonych,
- wykonanie stałej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45213310-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem drogowym
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233330-1 - Fundamentowanie ulic
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13346251,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16837470,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13346251,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Drogowy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7292718439
7.3.3) Ulica: Piotrkowska 276
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-361
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Budovia Sp. z o.o. Sp.k. wykonanie dokumentacji projektowych wraz z uzgodnieniami i uzyskaniem niezbędnych decyzji oraz pełnienie nadzoru autorskiego,
Telenerg Bis Sp. z o.o. wykonywanie obowiązków związanych ze stanowiskiem kierownika robót elektroenergetycznych i teletechnicznych.
Budowa oświetlenia oraz budowa kanału teletechnicznego-podwykonawca nieznany
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13346251,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Datą rozpoczęcia realizacji umowy jest data zawarcia Umowy przez strony.Data zakończenia realizacji umowy to: dwadzieścia cztery miesiące od dnia zawarcia umowy.
| 2021-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |